Wpis z mikrobloga

Wraz z nowym rokiem podjełam decyzje, zawsze marzyłam o własnym domku,takim małym dwie sypialnie salonik, kuchnia, łazienka, ważne że własne ( ͡° ͜ʖ ͡°) po roku w uk podjęłam decyzje że chce mieć i koniec, chce wrócić do Polski chociaż nie mam narazie do czego, więc zapracuje na swoje marzenia sama. Choćby miało to trwać do mojej 40 xD Mam 25 lat Z Pl mam wpływy 1600 zł miesiecznie, więc tego nie będę ruszać, dodkowo sama będę dorzucać min 200f miesięcznie, przez rok powinno się uzbierać min 31tys, przez dwa 60, będę się starała odkładać więcej £, Ale 200 to takie minimum, później może jakiś kredyt, zobaczymy, pod koniec 2020 zawołam plusujacych żeby wam powiedzieć czy mi się udało wypełnić cel. Niech ten wpis będzie dla mnie motywacją ʕʔ #postanowienianoworoczne #dom
  • 17
@Im_from_alaska: A w Uk mnie czeka warehouse, a podobno w takim Lidlu dobrze zarabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie sądzę aby mieli czego zazdrościć,nie mam w planach budowy wilii z basenem, tylko zwykły domek, spełniam swoje marzenia a nie ich. Pewnie nie jedno z moich znajomych w tym wieku będzie miało już fajną chatę, a ja skromną.
@Eyan: Powiem wam że lubię ten kraj, lubie tutejszych ludzi, ale starości tu sobie nie wyobrażam, po pierwszych dwóch miesiącach spędzonych w uk, jak musiałam przelecieć do Polski na dwa dni, to już chciałam wracać jeszcze niezdążywszy wyjechać, po roku dopada szara rzeczywistość i okazuje się że nie wszystko jest takie kolorowe jak mi się wydawało na początku, i wyobrażając sobie swoją przyszłość widzę ją w Polsce ¯\_(ツ)_/¯
@AlgorytmPrima: nie, nie. Raczej o kredycie to mogłabym myśleć jakbym juz dom wybudowała, i taki mogłabym wziąć na wyposażenie, może pod zastaw tego domu? Jak najwięcej prac chciałabym zrobić z własnych pieniędzy.

Ktoś też z was wspominał o domku 35m na zgłoszenie, też fajna opcja choć takie domki nie są całoroczne, ale na grupie na fb widziałam że da się taki przekształcić na mieszkalny, bo niektóre projekty takich domów są mega