Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem co zrobić, może ktoś z was tutaj mi pomoże. Już mówię o co chodzi. Na pepperze widziałem okazję, gdzie kupuję się miesięczne kody na przedłużenie Xbox game pass (taka subskrypcja) tak więc kupiłem 15 tych kodów (wyniosło mnie to coś koło 200 zł), ale coś długo szła płatność (płaciłem revolutem), gdy w końcu przeszła dostałem info, że kodów już nie ma i albo sprzedawca je znowu doda albo mogę dostać refund i tu właśnie pojawia się problem. Kody kupowałem na stronie plati.market. W swoim regulaminie mają taki zapis "Attention! Refunds are only possible to a WM purse or a phone account of Russian mobile operators, Steam account or to a gift card, regardless of the original payment method. If necessary, register in WebMoney. All additional expenses related to the conversion of electronic currencies are not compensated." Wynika z niego, że refund mogę dostać tylko na webmoney. Nie uśmiecha mi się to. Bo tam trzeba podobno wysyłać dowód. Co polecacie robić? Czy chargeback zadziała w tym wypadku? Kontaktować się z revolutem?

PS. Sorry za tag #aliexpress ale wiem, że tam często ludzie otwierają spory, także pewnie mają do czynienia z chargebackiem

#revolut #xboxone #platiru #banki #chargeback #finanse
  • 2
@NAGI: Tak też zrobiłem, kazali czekać bo na razie pieniądze mają status "pending", zauważyłem że oprócz webmoney, plati wypłaca jeszcze na steama. W razie czego jak nie wyjdzie z revolutem, to wypłacę sobie kasę na portfel steam.