Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KwadratowyPomidor2: p2w to kupowanie broni z lepszymi statystykami od zwykłych broni i nie możesz tego karabinu zdobyć w inny sposób
Znaleźć/wydropic etc.

Takim przykładem był bf Heroes

Ale tutaj możesz te wszystkie rzeczy wydropic za darmo więc nie ma tu żadnego p2w
@KwadratowyPomidor2: @JudaszowyBudyn: @ANDRZ_J: już nieraz się kłóciłem pisząc, że to p2w i ciągle trafiałem na zaprzeczenia. Piszą to chyba ludzie bez wyobraźni. To po prostu takie zakamuflowane p2w. Możesz dużo osiągnąć nie wydając grosza, ale zajmie to WIELOKROTNIE więcej czasu i będzie DUŻO CIĘŻEJ, niż jak będziesz płacić. Zatem całkowicie przeczy to idei f2p - w tych grach nie ma najmniejszej różnicy, czy będziesz za coś płacił, czy nie.
Ale tutaj możesz te wszystkie rzeczy wydropic za darmo


@JudaszowyBudyn: tak GRINDUJĄC JAK POJIEBION

nawet na wiki to jest napisane

In some games, players who are willing to pay for special items or downloadable content may be able to gain an advantage over those playing for free who might otherwise need to spend time progressing in order to unlock said items. In general a game is considered pay-to-win when a player
@tamagotchi: @Formbi: @KwadratowyPomidor2:
Wybaczcie za wołanie ale macie może jakąś gierkę przez którą nie idzie takiej #!$%@? dostać xD? wbiłem 12 arenkę w 2 dni i teraz dostaję all day all night w dupę bo lvle moich kart i kinga to jakaś porażka i nieporozumienie. Słabiutki maja balans w dobieraniu graczy :(