Wpis z mikrobloga

@Nizax: To najgorsze co przytrafiło się tej społeczności. Oczywiście - było kilka fajnych akcji, ale codziennie zalewa nas fala gówna. Na "starym" wykopie ludzie czymś się dzielili i o tym rozmawiali (jeżeli wyszło na główną - czyli było zainteresowanie). Teraz masz spam przegrywów, jakiś lasek co nogi pokazują, furry itd. Robi się z tego powoli ściek internetu. A szkoda, bo kiedyś tutaj wchodziłeś i dostawałeś zalew ciekawostek z całej sieci.
  • Odpowiedz
@Daronk: ale wiesz że bez tego portal wymarłby śmiercią naturalną? Zaraz po tym jakby sporo osób by straciło zainteresowanie w ciągłym czytaniu ciekawostek to na główną wchodziłby trollski chłam jak czasami teraz. Tyle że mogłoby być gorzej :P
  • Odpowiedz
@Nizax: W momencie gdy wprowadzono tutaj śledzika, to Wykop sobie dawał spokojnie radę i rósł. Nie wiem, czy ludzie specjalnie zakładali tutaj konta by pisać tylko na mikroblogu - jeśli tak, to było to kilka wyjątków z fajnym contentem a reszta to przegrywy, furry i inne beje. Nie wiem, mnie tam dalej boli ten spadek jakości, ale wiem, że reszcie może nie przeszkadzać aż tak bardzo.
  • Odpowiedz
@Mleko: > > Mam tu konto 12 lat ale nie mogę się pochwalić screenem bo musiałem założyć nowe konto :(

I cyk ban za multi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz