Wpis z mikrobloga

Jako że mam już wolne od rodziny, świąt i napojów wyskokowych, chcę opowiedzieć jaką dostałem wykopakę. Serdeczne pozdrowienia, życzenia i dzięki dla @BeMyPenguin! Paczka była krótko mówiąc mega trafiona w gusta. Co najlepsze, widać mega napracowanie, co sprawiło że aż się wzruszyłem.

Poza książkami, którymi są ,,Instytut", S.Kinga, oraz ,,Buddyjska sztuka znikania", otrzymałem również figurkę H.Pottera, bardzo uroczą swoją drogą, kadzidełka do medytacji, obsydian w woreczku emanujący pozytywną energią, skarpety które na wigilii zrobiły furorę, magnes z miasta nadawcy oraz tradycyjnie Michałek Biały.

Poza wyżej wymienionymi rzeczami, znalazły się również w pace, i te są najlepsze ze wszystkiego, rzeczy zrobione własnoręcznie:

- świetny obraz łączący motywy The Beatles i Stranger Things
- stroik świąteczny wykonany przez niepełnosprawne dzieci oraz kalendarz z psiakami
- kaseta-lampka w formie VHS Stranger Things - BOMBA! super robota, nie wierzyłem że to zrobione własnoręcznie
- fajny list napisany wyraźnym pismem i mający ponad 3 strony A4 przy którym mojej matce zaszkliło się oko

A wszystko zostało zapakowane w karton z napisem ,,Don`t Open, Dead Inside", z mojego ukochanego serialu i komiksu, ,,The Walking Dead". Aby dostać się do środka, trzeba było te ,,drzwi" otworzyć, a były zamknięte na kłódeczkę z kodem, którym był ,,wiek" mojego ulubionego klubu Tottenham Hotspur.

Karton jest tak świetny, że stoi na honorowym miejscu w pokoju.

Cała paka była niesamowicie estetycznie wykonana, każdy element oddzielnie spakowany w papier prezentowy.

Cudo po prostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka #czujedobrzeczlowiek #swieta #chwalesie #wykop #bozenarodzenie
Pobierz wujeklistonosza - Jako że mam już wolne od rodziny, świąt i napojów wyskokowych, chcę...
źródło: comment_0crVIGESzSRigGigSL8MdpbEpN0SXsuM.jpg
  • 4