Wpis z mikrobloga

Nadal zero argumentów


@cukrowyburakatakuje: Argumentów na co? Na to że kobiety nie są zobowiązane oddawać się komuś kto wydał na spotkaniu dużo pieniędzy, w dodatku przez pomyłkę? xD Widać wyraźnie, że temat jest dla ciebie kompletną abstrakcją nawet jak na teoretyka, ale oczekujesz dyskusji samemu nie wiedząc nawet o czym. No bez przesady, "#!$%@?", "spierdox" i "przegryw" to może niezbyt ładne określenia, ale ciężko znaleźć tutaj inne czy choćby powód by
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje Jako, że kobiety poza własnym ciałem nie mają zbyt wiele do zaoferowania więc tak powinna się postarać aby ten wieczór skończył się miło dla dwójki.

Ja #!$%@? co za idiotyczne i zacofane poglady. Powiedz to wlasnej matce niech wie jakiego dzbana urodzila i wychowala.
  • Odpowiedz
tyle kasy w błoto, za ten hajs mógłby zrobić wybuch wulkanu kila razy na roksie. Dlatego na randkę mam budżet 60zł. 20zł danie i 10zł picie. Chyba, że później sama gdzieś zaprosi to mogę się postarać bardziej. Na tym przykładzie widzimy, że laska najadła się, napiła drogiego wina i jeszcze bekę robi z typa... koleś stracił czas, 800zł i nerwy na szlaufe.
  • Odpowiedz