Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
@RajskieJapko: jak ktoś tu już wspominał
Złóż wypowiedzenie i dopiero wtedy zgłosi się do Ciebie pracownik playa, a nie jakiś konsultant z Contact Center, który obsługuje w kilka różnych firm i jedynie co może to korzystać z szablonu
Ale będąc na Twoim miejscu, jeśli nie masz firmy ani kilku telefonów w abonamencie to przeszedł bym na kartę bo abonament dla jednej osoby już dawno temu przestał być opłacalny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kojot-mazur: w play no limit i chyba 10gb. Da się więcej w innych sieciach, ale ze się sumuje to mi to wystarcza póki co.
@Murasame: nie wiem o czym ty piszesz. Jaka wodę z kranu. Kolejny co myśli że prepaidy są dla biedaków?
Mi pasuje to że od 15 lat nie muszę się uzerac z umowami, a i tak ofertę mam wystarczająca i nie drogą.
@Dipolarny: Moim zdaniem to najlepsza oferta na rynku. Co miesiąc dostaję już ok 60-70gb i zwiększa się o 1 za każdym razem. Już nawet straciłem rachubę. Też mam najlepszy zasięg, nadajnik widzę z okna, małe obciążenie sieci, prędkość do ok. 100mbit/s. Prawie jak światłowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dipolarny: Też nie daję rady tego wykorzystywać, ale dobrze czuć taki wewnętrzny spokój, że nie muszę się z niczym ograniczać :) brakuje mi tylko możliwości posiadania dwóch kart sim z tego samego numeru. Takie rzeczy tylko w Orange Flex, ale tam oferta gorsza. Dlatego mam drugi numer, ktory służy w domu jako internet domowy. 25 zł to i tak mała kwota jak za internet