Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Ja wirm, ze wykop to miejsce, gdzie można przeczytać sporo idiotyzmów. Ja wiem, że one bardzo często są plusowane. Wiem też, że ilekroć sądzisz, że głupota na wykopie osiągnęła szczyt i pewnej granicy nie przekroczy, to ktoś cię wyprowadza z błędu.

Ale polski Wiedźmin lepszy od netflixowego? Serio?

Tak, czytam takie opinie na wykopie i coraz częściej widzę, że to nie trolling, tylko ktoś tak na poważnie. Nie będę się na ten temat rozpisywać, po prostu streszczę:
+
Fajna muzyka
Żebrowski
Zamachowski
-
Beznadziejny scenariusz
Beznadziejna scenografia
Beznadziejne i biedne kostiumy
Denna choreografia (spece od aikido konsultowali walki, trzymajcie mnie)
Beznadziejne i biedne rekwizyty
Efekty specjalne nawet nie są godne skomentowania
Potwory to jakaś kpina
Obsada to chyba największy policzek w twarz, wrzucenie tam Stępnia czy Paździocha to była zwykła bezczelność, dobrze że Karolak nie był jeszcze popularny.
Gra aktorska rodem z teatru telewizji
Zmiany w fabule były dalece bardziej niedorzeczne niż u netflixa (wiedźmińska szkoła dla dziewcząt, wtf?)

Normalnie to olewałem takie głosy, ale to się zaczyna rozpowszechniać jak jakaś plaga, co jest najlepszym dowodem na to, iż głupota jest zaraźliwa.
Weźcie sobie to coś jeszcze raz obejrzyjcie, zanim zaczniecie opowiadać bzdury.

#wiedzmin #shitwykopsays #film #seriale

Pobierz
źródło: comment_z0swNqJHmxCwNx7dEQFdJJoLX4TaKRoi.jpg
  • 36
@Kleki_Petra: do tego serialu podszedłem jako laik (nie znam historii z książek(wstręt do słowa pisanego mi się włączył) i gierek) i dla mnie to jest zajebisty serial 3/5 5 to by było arcydzieło, żadnego serialu tak jeszcze bym nie ocenił, taki nie powstał, nie ma się do czego doczepić, niektórzy nie kumają, że czasem akcja dzieje się w 3 miejscach naraz, ale serial mi się podoba
@Kleki_Petra: Różnica między polską produkcją, a tym amerykańskim chłamem - czymś, do czego nawet nie chcę używać tej nazwy na "W" - jest taka, że rodzima produkcja podeszła do tematu z sercem i szacunkiem i zrobiła co mogła przy zerowych możliwościach techniczno-finansowych.

A ta amerykańska szmira, wysrana prosto z lewackiego zada showrunnerki do pustych głów prostych konsumentów, w jakiś absurdalny sposób tworzy swój własny świat i własną historię. Depcze z buciorami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@arsenalista:

rodzima produkcja podeszła do tematu z sercem i szacunkiem

Paździoch i Stępień w obsadzie teatru telewizji


Czy Ty jesteś normalny?

amerykańska szmira, wysrana prosto z lewackiego zada showrunnerki do pustych głów prostych konsumentów


Dobra, nie jesteś.

w jakiś absurdalny sposób tworzy swój własny świat i własną historię.


Wiedźmińska szkółka dla dziewczynek była w polackiej produkcji.

Depcze z buciorami wszystko, co najlepsze w uniwersum.


To polacy zrobili z wiedźmina tani film
@nightrain: imo to tworzy trochę pewną dziurę w spójności świata przedstawionego, bo ludzie w uniwersum wiedźmina nienawidzą wszystkiego co choć trochę odstaje od nich (wiedźmini, krasnoludy, elfy) ale nie mają problemu z innym kolorem skóry? tak trochę dziwne
@LPSzycha: ja nie mam tej opcji, mi "świat przedstawiony" się podoba, fani książek i gier, jest szansa że się zawiedli, ale tak jak pisałem wcześniej kilka razy, nie czytałem tych książek, a w grę pograłem 3 godziny w wiedźmin 1 i jednak ten styl gry mi nie odpowiadał, serial mi się podobał, i można teraz tylko tak pisać, bo największym błędem było wypuszczenie wszystkiego jednego dnia
@nightrain: ja książki czytałem ponad dekadę temu, w gry nigdy nie grałem, żyję na tym świecie już sporo i po prostu mnie to jakoś nie gra, ale też nie będę jak inni gadać, że psuło mi to zabawę bo był czarny w serialu xD
@Kleki_Petra: dokładnie, mi się podoba, już o tych trzech liniach że jest linia Geralta, Blondyny, i Brunetki, to już się nie podobało, bardzo dobry serial, liczę, że druga seria co już jest zapowiedziana będzie lepsza, bo może z 12 odcinków, niech im się to uda, przecież aktor grający Geralta to ten sam co grał ostatnio Supermana, tylko idioci się mogą #!$%@?ć do tego serialu, niech sobie zrobią swój serial
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@LPSzycha: Nikt nie twierdzi, że jest to serial bez wad (trochę ich ma, trzeba to uczciwie przyznać). Jednocześnie głos narzekających często jest bardziej widoczny, gdyż oni się bardziej wysilają z uzasadnieniem opinii.
Wciśnięcie oceny na serwisach filmowych to prawie żaden wysiłek.

Serial jak na ten budżet jest dosyć udany, nieźle oceniany, chętnie oglądany, można odtrąbić mały sukces. Być może będzie większy budżet w drugim sezonie i poprawi się niedoróbki, zresztą to
Pobierz
źródło: comment_JrQcUvAb4oPJg2w3vWkcnRgTLati6DSw.jpg