Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaef_v2: jak przedmówca wyżej : idź do lekarza dostaniesz receptę na aegosulfan i nie zostanie vi pontym Slad, Tez miałem nieco większe oparzenie na stopie
@kaef_v2: Zawsze kisne jak ludzie sami sie chwalą głupotą w internecie. Miałem też w pracy kiedyś znajomka "ja od 20 lat na L4 nie byłem. kiedyś przy 40 stopniach goraczki po rusztowaniach biegałem" No co ci ludzie mają we łbach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaef_v2: Właściwie to wykopki to dziwne istoty. Nieraz widziałam wpis na Mirko z jakimś urazem (np. zacięcie, średnie oparzenie lub jakoś chamsko wyrwany paznokieć), jeżeli OP pisze, że właśnie siedzi na sorze (albo świąteczna pomoc) to reakcją wykopków jest: Pff, z takimi ranami to się w domu siedzi i się samo leczy, a nie się zajmuje się ludziom miejsca na sorze. Mój dziadek sobie przeciął nogę siekierą to posmarował miodem i
@kaef_v2: kurła jak w tym kraju ma byc dobrze jak widze tu same cioty co z byle oparzonkiem na miesiqc l4 by chcieli XD ja poaprzylem wrzatkiem noge dzien przed świętami, rana podobnej wielkosci i za cholerę bym nawet nie pomyslal isc z taka #!$%@? do lekarza, takze witam w klubie i szybkiego gojenia życzę
@Poucz ciekawe, kto Ci powiedzial o martwicy? :p
Oczywiście na podstawie zdjęcia nie powinno stawiać się diagnoz. Ale faktycznie, to mogą byc ogniska martwicy. To jedna sprawa. Druga, oparzenie dotyczy dłoni, chodzi tez o to, żeby od blizn, ktore mogą się zrobić, nie zrobily się przykurcze itd. Niby to grzbietowa część dloni, ale motoryke tez może uposledzic.
Zgadzam się, że SOR nie jest do takich rzeczy. Do Poradni Chirurgicznej nie dostaniesz się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@katius: Potwierdzam, że takie sytuacje mają miejsce, bo sam zostałem tak #!$%@? przez Januszexa po 2 miesiącach okresu próbnego. Na szczęście nie jestem łoś, więc po cichu szukałem nowej pracy, z normalną umową i znalazłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@temporarywypokaccount: w sumie to zależy, niektórzy nie lubią lekarzy, a inni robią sobie coś z własnej winy. Znajomy wraził łape w jakąś maszynę, sądził się z pracodawcą nie dość że go "wywalili" z roboty to jeszcze guzik ugrał, bo to jego wina była. W końcu został bez L4 z uszkodzoną ręką i robił na czarno w budowlance, nie wiem do końca jak to tam było, miał jakąś kasę, ale mało rentę
@Dutch: Ja to wiem, Ty to wiesz, ZUS na 95% jak się dowie (np. donos złośliwego współpracownika) to wyda decyzję z automatu, a Ty się odwołuj.
Jestem pracodawcą. Miałem takie przypadki. Pracownik na L4 (nie czepiaj się nazwy, ta weszła już do jezyka potocznego jak tir jako określenie zestawu ciągnika siodłowego z naczepą) na depresję wyjechał w góry. No i zajebiście, niech jedzie, ja oczywiście nie mam nic przeciwko temu, z
@kaef_v2: ale czemu ty się tym chwalisz tak jakbyś chciał pokazać swoją męskość xD
Idź z tym do lekarza potem wstaw na wykop z podpisem jak cię to nie rusza, to wtedy przynajmniej będziesz jedynie zakompleksiony. A nie zakompleksionym i debilem xD