Wpis z mikrobloga

O kurde jaka zwała aż napisze na mirko xD właśnie wróciłem z wigilii w wujka i #!$%@? co się #!$%@?ło. Ogólnie mój wujek i ciotka to trochę janusz i grażyna i są w dodatku mega wierzący (w przeciwieństwie do mojej rodziny) i zawsze było, że ich córka Martyna taka zajebista i och ach studiuje psychologie xD a ja zrezygnowałem ze studiów po 2 roku (informatyka) bo poszedłem do pracy i non stop mi #!$%@?ą, że papier to papier i że nigdy w życiu nie zajdę i w dodatku moi starzy wychowali mnie na ateistę xDDD no i #!$%@? Martynka och ach pojechała na erazmusa do Kolonii w Niemczech i tam oczywiście poznała typa (nie, nie zaszła w ciążę) xDDD Majmun czy Maymun jeden #!$%@?, ale gościu z Turcji. No i wbijamy do nich na wigilie z moimi starymi bo co zwyczaj to zwyczaj i rodziny się nie wybiera. Jest wuja, jest ciotka, jest kuzyn i się pytam gdzie Martyna. Wuja przywitał się z nami ewidentnie #!$%@? i mówi, że Marti jest w swoim pokoju. No ok, siadamy do stołu a Martyny dalej nie ma. Ciotka przynosi opłatek a jej dalej nie ma i moi starzy się pytają, gdzie Martyna? Czy w ogóle wróciła z tego erazmusa xDDD i czemu nie schodzi na wigilie. Wuja #!$%@? mówi, że nie będzie o tym gadał xD No to ja oczywiście myśle, że polka jak to polka xD spotyka się z murzynem i wuja tego nie może przeżyć to mówie #!$%@? ide do niej zobaczyć o co chodzi. Pukam do jej pokoju i słysza zza drzwi takie przytłumione HOLD ON i że z kims gada. Otwiera mi drzwi, wygląda jakby niedawno płakała i sie pytam no siema czy schodzisz na dół na wigilie, a ona że nie świętuje xDD to sie pytam wtf jak to #!$%@? nie świętuje i zamyka drzwi. No to ją nieźle posrało xD #!$%@? schodzę na dół, atmosfera gęsta aż w końcu mój stary mówi Stefan o co do chodzi, jakieś problemy? Jak coś to możemy iść do siebie i nic wielkiego się nie stanie. Wuja na to, że wigilia to wigilia i #!$%@? mamy siedzieć. No to mój stary mówi, że zostaniemy jak nam powie o co chodzi z tym, że Martyna nie jest z nami, czy jest chora czy co. No i #!$%@? słuchajcie to, bo ja w to nie mogłem uwierzyć xDDD okazało się, że ten jej chłopak jest muslimem i w ogóle nie chciał się zgodzić żeby ona wracała na święta do Polski, bo stwierdził, że po co skoro 1 miesiąc temu była w domu i z nią zerwie bo ona go nie szanuje xDDD, ale Martyna wiedziała, że starzy ją zajebią no to utargowała z nim, że pojedzie do Polski, ale nie będzie świętować xDDDD czaicie to #!$%@?? xD i on do niej dzisiaj podobno non stop dzwonił, żeby się upewnić, że ona nie obchodzi świąt xDDD ze starymi oczywiście inba w #!$%@?, płacz i zamykanie się w pokoju xD ja #!$%@? nie wiem jak można dać sobą tak zmanipulować
#wigilia #inba #truestory #p0lka #erasmus
  • 12
@szczamdozlewu: Nie możesz sobie dorobić papier na jakiejś uczelni, gdzie wystarczy zapłacić czesne, czy szkoda ci kilku klocków na coś co nawet słabo nadaje się do podtarcia dupy, gdy zabraknie papieru toaletowego?

Albo kupić fałszywy dyplom na ogłaszamy24 i kłamać, że skończyłeś studia zaocznie? Jeszcze lepsza opcja