Wpis z mikrobloga

Oficjalnie zespół trenerski Mikela Artety na resztę sezonu:
- Freddie Ljungberg przystał na prośbę by pozostać w klubie jako asystent, ale wydaje mi się, że w lecie opuści klub i jest to tylko tymczasowe by pomóc w przejściu i zapoznać go lepiej z zespołem, myślę, iż w wakacje obejmie jakiś klub w roli samodzielnego menadżera
- Steve Round zna się Mikelem z Evertonu, mi części osób nie podobały jego wypowiedzi w TV w latach poprzednich, ale pracował z Moyesem(w Evertonie i United) i Allardycem, więc pewnie powinien jakoś pomóc ogarnąć tył, był też dyrektorem sportowym w Aston Villi
- Albert Stuivenberg - pracował z Louisem van Gaalem w United, a obecnie jest asystentem w reprezentacji Walii z której odejdzie po Euro
- Inaki Cana Pavon - trener bramkarzy Brentford, a to jego kanał na youtube - link

I am delighted to have this talented group of coaches alongside me. They bring a great mix of experience and fresh thinking. Along with the talented people we have in the club already they will be key people to get us back to winning ways.


~ Mikel Arteta

Ornstein pisał, że Mikel chce sztab składający się z 6 osób, więc to pewnie jeszcze nie koniec, wydaje mi się, że brakuje specjalisty od wideo analiz i od przygotowania fizycznego, bo takie osoby mieli też w swoim sztabie zarówno Guardiola jak i Emery oraz co sugeruje próba wyciągnięcia: Aarona Briggsa, który jest "Performance Analyst" w City.

Arsenal tried to bring from Man City as part of Arteta’s backroom staff - Aaron Briggs - but so far without success, leaving Manchester City unimpressed with Arsenal again.


~ David Ornstein

- Emile Smith Rowe najprawdopodobniej uda się w przyszłym miesiącu na wypożyczenie do któregoś z angielskich klubów.
- Reissem Nelsonem jest zainteresowane Leverkusen

The winter window is much more tactical. Now we're going to have conversations between Edu and Mikel to see what things we can do or what we should do. But again, the strategical window and the one that Edu and his team are always working for in the longer term is the summer window.


~ Raul

Wesołych i Szczęśliwych Świąt towarzysze niedoli, mam nadzieję, że Arsenal w czwartek nie popsuje nam humorów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#arsenal
Pustulka - Oficjalnie zespół trenerski Mikela Artety na resztę sezonu:
- Freddie Lju...

źródło: comment_pDsnhgIelz53FKNfn7UPAB3IWLxe7Lix.jpg

Pobierz
  • 1