Wpis z mikrobloga

Wigilijne #rozdajo powerbanka bezprzewodowego by się przypomnieć, że jeszcze w tym roku wyślemy fotele obrotowe od Unique i Halmar tak więc jeśli chcesz podbić koszta lub po prostu chcesz wysyłkę jeszcze w tym roku to zapraszamy do zakupu w czasie świąt. Jeśli fotel ma ustawioną inną datę dostawy ze względu na brak dostępności to oczywiście nie zostanie wysłany w tym roku.

Powerbank to ALLDOCK To go 8000 mAh, Wireless, USB 3.0 wg ceny rynkowej za 299 zł co oczywiście jest za wysoką ceną. Rozdajemy ponieważ przyszedł nieofoliowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie przez Mirkorandom o 12:00 27 grudnia 2019 i tym razem, po raz pierwszy zielonki bioro udział ze względu na Wigilię. Nie dotyczy to jednak kont utworzonych po rozdajo oraz kont o zerowej aktywności. Koszt wysyłki po mojej stronie.

Dla Mireczków jest jeszcze kupon rabatowy 11% na wszystko - ON1ON a wszyscy którzy chcą sobie budować pozytywną historię kredytową to jeszcze do końca roku trwa promocja na Raty PayU 0% na 3, 6 lub 10 rat.

Co do samego wyboru foteli bardzo polecam te artykuły na blogu:
Na stronie kategorii foteli ergonomicznych pod listą produktów znajduje się skrócony instruktarz na co zwracać uwagę przy zakupie foteli. To takie szybkie FAQ.
Jaki materiał obiciowy dla fotela obrotowego?
Rodzaje kółek do foteli i dlaczego warto korzystać z kauczukowych
Dobór uniwersalnego fotela
Szybka opinia o Ergotech Unique

Powodzenia i Wesołych Świąt :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku powrócimy tutaj częściej - w tym roku prawie w ogóle się nie udzielaliśmy ze względu na spore zmiany. Teraz spadam udawać, że mam jeszcze kilka ważnych rzeczy by nie pomagać przy Wigilii :D

#fotel #fotele
Pobierz meblujdom_pl - Wigilijne #rozdajo powerbanka bezprzewodowego by się przypomnieć, że j...
źródło: comment_BBlxhHwjOMgTGo0rCFoDAxDalSSba6hK.jpg
  • 1