Wpis z mikrobloga

@Perlo: ale ma rację. Wybór między wciąż futurystyczną teslą a autami z krótkim zasięgiem sprawia że jest to trudny wybór dla klasy średniej. Zwłaszcza że USA ma duży rynek napędzany przez grono ludzi którzy chcą takie auta lecz po zaspokojeniu ich potrzeb sprzedaż zmniejszy się a pogłębi to powstająca konkurencja. Tego już nikt nie zatrzyma ale jakoś wybitnie przeć do przodu też nie będzie. Tak jak każda moda.
@Student_AWAS: O Tesli świat zapomni tak jak o pierwszych producentach smatfonów. Czy Ty (z tego co pamiętam jesteś znacznie młodszy ode mnie) pamiętasz o takich firmach jak Handspring albo że w ogóle HP (które jeszcze się nazywało Hewlett-Packard) robiło coś na kształt smartfona? Zaraz nawet o BlackBerry ludzie zapomną. Pionierzy mają swój moment dlatego, że poważne firmy po prostu nie chcą oferowac niedojrzałego produktu.

Apple jest jedyny, któremu się udało, bo
@Neoplan: to od HP to się chyba PDA (personal digital assistant), pamiętam, że kiedys hype'a na to podłapałem.

Tesla to faktycznie Tesla, nei wiem czy na kształt Apple'a, ale wystarczy, że Elon pojawi się gdzieś, ktoś zrobi fotkę i jeb - cały marketing, Elon tak wspaniały xD.