Wpis z mikrobloga

Jest i moja wymarzona #wykopaka od przesympatycznej i niebanalnej mirabelki @Dele Widziałem ostatnio Twój wpis i nie sądziłem, że to na mnie czeka ta przesyłka. Przyznaję przestraszyłem się jak rozpakowałem paczuszkę ( ͡º ͜ʖ͡º) Widać, że mój Mikołaj się postarał, są śmieszne kitku i tukan. Piękny szczery list, 24 lata żyję na tym łez padole i piewszy raz dostałem list napisany odręcznie. Prosiłem o jakąś własną inwencję twórczą, ale tego się nie spodziewałem. Trafiłem na mirabelkę z ogromny talentem i bardzo dużym dystansem. I cyk, mam już nową ulubioną koszulkę. Jest cudowna. Cały czas mam teraz ją ubraną. Uwielbiam takie własnoręcznie wykonane dzieła. Widać napracowanko. Szanuję mocno. Jest też książka, nie słyszałem o niej, a po opisie wydaje się bardzo ciekawa. Właśnie skończyłem czytać i szukałem jakieś książki na przerwę świąteczną, ta będzie idealna. No i oczywiście jest (no dobra już prawie nie ma) moja ulubiena czekolada, skąd wiedziałaś.
Dziękuję bardzo za wszystko @Dele cieszę się, że tak dobrze trafiłem w losowaniu. Życzę Ci wesołych i spokojnych świąt. Pozdrawiam i odezwę się jeszcze na pw.
Dziękuję też organizatorom i do zobaczenia za rok.
Pobierz Tucano95 - Jest i moja wymarzona #wykopaka od przesympatycznej i niebanalnej mirabelk...
źródło: comment_LqCp9THeeXFw9HwErwTXb2ndGfgdvxkb.jpg
  • 7