Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel:

I przestań ludziom, o których #!$%@? wiesz, pisać porady co mają zrobić, bo gówno wiesz jaka jest ich sytuacja.


no dobra może nie wiem co przeżyłeś, ale publiczne uprawianie mizoginii (co nie jest normalne) wskazuje, że masz jakiś problem, który może warto przepracować, nie wiem może z psychologiem? są tysiące osób, którzy nie mają takich problemów z kobietami, choć jeśli jesteś teraz w drugim małżeństwie i jesteś w nim szczęśliwy
Panowie! Rozwód i alimenty to naprawdę dobry biznes dla kobiet! Okazuje się, że one nie chcą "sianka" wyłącznie na dzieci! One chcą kasę za to, że ileś godzin na dobę są przy dziecku, którego same chciały!

I weź tu się ożeń...


@Xtreme2007: Codziennie myje zęby i biorę prysznic - czasem nawet częściej. Ile kosztuje taki zabieg, i kto mi odda za tę PRACĘ pieniądze? ( ͡º ͜ʖ͡º
@Brother_of_Steel:

Wychodzi na to, że rozczarowanej kobiecie zależy tylko na tym, żeby kogoś ogołocić z tego, co sam wypracował. Bardzo dobrze to pokazuje, jakie kobiety są.


no to wygląda jak bardzo negatywnie nastawiony do płci przeciwnej komentarz

ja nie mówię ludziom jak mają żyć, ale wykop jest pełny nieuzasadnionej frustracji wobec kobiet, którą ciężko gdzie indziej spotkać, staram się tylko przywrócić trochę rigczu

żadna płeć nie jest idealna i każda ma
@steppenwolf90:

no to wygląda jak bardzo negatywnie nastawiony do płci przeciwnej komentarz


no i wracamy do punktu wyjścia, czy po jednym komentarzu można ocenić kogoś jako mizogina?
Ja rozumiem, żebym tu ciągle srał na kobiety, a właśnie zasadniczo zazwyczaj staję przeciw tym wszystkim incelom i przegrywom tutaj. W tym przypadku, to co napisałem niestety znajduje potwierdzenie w takiej ilości przypadków, że można tu mówić o pewnym uwarunkowaniu.

No i ja przy
@Brother_of_Steel:

Ja rozumiem, żebym tu ciągle srał na kobiety, a właśnie zasadniczo zazwyczaj staję przeciw tym wszystkim incelom i przegrywom tutaj.

No i ja przy całym szacunku do interlokutora nie szermowałbym jakimiś nazwami-ocenami bez upewnienia się, że ta nazwa jest adekwatna do tego, co jest w rzeczywistości


Ja oceniłem jedynie jedno Twoje zachowanie, a nie Ciebie. Więc jeśli tak jest to racja jest po Twojej stronie.

to co napisałem niestety znajduje
@steppenwolf90: o rany, ty za bystry nie jesteś.
Gdzie ja napisałem, że kobieta się żeni z takimi zamiarami? Co to za bzdury.
Raczej każda kobieta, jak zostanie postawiona przed faktem rozstania, zacznie kombinować, jak tu najwięcej przytulić dla siebie. Mężczyźni odwrotnie, zazwyczaj myślą o przyszłości, a nie o tym, żeby pieniędzmi skompensować sobie stracony okres w życiu.