Wpis z mikrobloga

@hemikalik mam takie azurki, tylko bez panela pod spodem. Oddziela korytarz od salonu - super wygląda światło przechodzące na drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matehvs: Ładne, ale mi na takich elementach szaleje wzrok. Szczególnie jeśli w pobliżu jest telewizor lub ktoś
prowadzi na tle tego np. wykład.
  • Odpowiedz
@hemikalik: Ja myślałem o czyms takim w formie scianki miedzy przedpokojem, a salonem aby odzyskac przestrzen.
Teraz wiem u kogo (jeśli sie namysle) moge zamawiac :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devu: wał śmiało pw :-)
@Vadler: zwykła płyta meblowa, płyta czarna jest w całości, podłużne kawałki dąb sklejony z dwóch płyt o grubości 18mm, następnie przykręcone od spodu.
  • Odpowiedz
@hemikalik: ojejku, Mireczku, z nieba mi spadasz. Czy mógłbyś choć mniej więcej oszacować koszt czegoś takiego? Chce zrobić sobie taki panel za telewizor, ewentualnie jeszcze przeciągnąć same deski, bez płyty, na sufit, by pomiędzy nimi zainstalować oświetlenie. Rozważam zrobienie tego samodzielnie, ale nie wiem czy podołam xd
Robisz takie rzeczy w Krk?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotofsky: ciężko ocenić nie znając wgl wymiarów bo tutaj liczą się metry i oklejanie tego co jest dosyć drogie.

Listewki te były na szerokość 80mm a potem rozcinane na pół gdyż na hurtowni nie okleją mi płyty o wymiarze mniejszym niż 80mm.

Pamiętaj że max wysokość płyty to około 2800mm. Najgorzej dociąć na wymiar, rozmierzenie potem to już pikuś a następnie skręcanie w dwie osoby.

Yep, okolice krk działam.
  • Odpowiedz
@hemikalik: ja myśle o czymś o wymiarach ok 2,5x1,5m. Do remontu zabieram się za miesiąc.
Czy w razie czego mogę się do ciebie zgłosić? Ile się u ciebie czeka na taka rzecz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotofsky: ten panel ma prawie takie same wymiary. Pewnie wal śmiało na pw :-)

Po pomiarze i wycenie będzie coś więcej wiadomo. Takie minimum teraz to 3-4 tygodnie, bo w sumie montażu nie ma za dużo tutaj ale trzeba czekać trochę na płytę z hurtowni.
  • Odpowiedz