Wpis z mikrobloga

Święta za pasem, więc z tej okazji mam dla Was #rozdajo w kolaboracji z @gobi12 ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania najostrzejsza gra na imprezę - Loża Szyderców White oraz pakiet 10 wybranych odmian nasion pikantnych papryczek. Jak je wyhodujecie i zjecie, to gwarantuje Wam, że piekło będzie wydawało się wybawieniem #chilizgobim

Zasady banalne niczym odwołanie Donalda Trumpa z fotela prezydenta dla demokratycznych lobbystów:
1. Zielonki i ryby głosu nie mają (przynajmniej do Wigilii).
2. Zwycięzcy zostaną wybrani przez mirkolos. Wyniki jutro. Późno. Bardzo późno. ȍ ̪ ő
3. Loże możemy zapakować ładnie na święta, więc nawet jak macie LS White, to będziecie mogli ją wręczyć komuś jako prezent pod choinkę ʕʔ
4. Z tym piekłem tylko tak straszę. Jak chcecie coś co nie spopieli Wam jelita, to @gobi12 będzie miał też łagodniejsze odmiany #easy

Święta z Lożą trwają do jutra również w naszym sklepie internetowym - przyprawiamy pudła w pikantną oprawę i dokładamy świąteczne liściki na życzenie klienta. Jak ktoś jest zainteresowany, to zapraszamy do świątecznych zakupów ( )


#grybezpradu #swieta #ostrezarcie #chili #chilihead #papryka #papryczki #lozaszydercow #warzywa #ogrodnictwo #uprawiajzwykopem #nasiona #mirkolos
loza__szydercow - Święta za pasem, więc z tej okazji mam dla Was #rozdajo w kolaborac...

źródło: comment_ME7Urcqeil1Rs1YMTJVaKeeYwMbXQ7Eg.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 5
@loza__szydercow W pełni potwierdzam :-) A żeby wygrany nie musiał czekać z tym spopieleniem to do nasion dołożę jeszcze opakowanie domowej wędzonej papryki - proszku chipotle robionej na superhotach ()
  • Odpowiedz