Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Badź lewico
Zacznij nazywać wszystkich faszystami i nazistami
Uwierz w swoje własne #!$%@?
Wszystko staje się nazistowskie
Jak to się mogło stać
Faszyzm zapanował nad światem

Akcja "it's okay to be white" była wymierzona precyzyjnie by triggerować upośledzonych lewusów i widać, że to się udało. Bo co jest rasistowskiego w tym że ktoś powie "Nie ma nic złego w byciu białym"?
precyzyjnie by triggerować upośledzonych


@TotalDisaster: noo, dobrse że udało sie namówić neonaziolków pokroju Spencera, żeby nieironicznie używali tego symbolu jako dog whistle ( )
Zajebisty trolling, tak dobrze zrobiony, że nawet neonaziści zaczeli się posługiwać wymyślonym symbolem, super sprawa! Top keke lewactwo ponownie Z A O R A N E

Śmieszy mnie wasze freethinkerowe podejście, tacy #!$%@? intelektualiści i mistrze trollingu się znaleźli, a nie dostrzegają
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Białym suprematystom spodobało się hasło "Jest w porządku być białym" wobec coraz większej nagonki zachodnich """liberałów""" i mediów przeciw białym mężczyznom. No hm, dziwne xd
Zresztą to, że neonaziści zaczęli też tego używać (czego nie jestem pewien) nie zmienia faktu, że hasło powstało raczej jako troll/satyra niż legitny rasizm. Zresztą, #!$%@?, nie ma w nim nic rasistowskiego xdd
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Czyli uważasz, że przez to, że (załóżmy) jacyś naziole zaczęli używać zdania "It's okay to be white" to teraz jest ono automatycznie rasistowskie i jeśli je wymawiasz to pokazujesz siebie jako rasistę/nacjonalistę? Z jednej strony, no okej, może to budzić takie skojarzenia, ale takie myślenie też jest niebezpieczne bo potem się okazuje, że np znak "okej" (muka) jest rasistowski.
Przyznam, że jest to niełatwe zagadnienie. Prawda, salut rzymski i swastyka
@TotalDisaster: nie uważam że hasło samo w sobie jest rasistowskie, bo nie jest. Powtarzam po raz.kolejny - symbol. Ot takie COŚ, nieważne czy zdanie, czy kółko, czy gest. Symbolika służy do porozumiewania się poza słowami. Takie mrugnięcie oczkiem w stylu:

Ty też?

Ja też


I zainteresowani wiedzą o co chodzi.
Gorzej, że mamy ogromną grupę ludzi, którzy kompletnie nie nadążają za najnowszymi neonazistowskimi trendami i to absolutnie nie jest wina tych
Gorzej, że mamy ogromną grupę ludzi, którzy kompletnie nie nadążają za najnowszymi neonazistowskimi trendami i to absolutnie nie jest wina tych osób.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: jedna skrajność rodzi drugą skrajność

Gdyby lewicowi ułomnie myślący nie #!$%@? się co chwilę o to, że:
- biała kobieta nosi kimono,
- dziecko na halloween jest przebrane za indianina czy chińczyka,
- że obsada w filmie/serialu nie może być biała, etc.
to nie byłoby tematu.

Zyskują na
- biała kobieta nosi kimono,

- dziecko na halloween jest przebrane za indianina czy chińczyka,

- że obsada w filmie/serialu nie może być biała, etc.

to nie byłoby tematu.


@y0da: spoko, skoro twoim zdaniem odpowiednią reakcją na te pierdoły jest propagowanie neonazistowskich symboli, to kim ja jestem żeby Cię oceniać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)