Wpis z mikrobloga

@revoolution: Tego wieczoru już 3 raz mnie właśnie wywaliło co ciekawe podczas ostatniego laga moja postać stała bezczynnie jak w przypadku normalnego laga ale z tą różnicą że mój golem jak i przeciwnicy normalnie się poruszali i walczyli między sobą więc to na pewno nie był tradycyjny lag tylko znowu coś GGG #!$%@?ło ale w sumie jak się gra w tę grę parę lat to się człowiek przyzwyczaja że te niedorajdy
  • Odpowiedz
@revoolution: Właśnie zacząłem oglądać znanego streamera i wciągu zaledwie niecałych 15 minut wyje.ało go do ekranu logowania 3 razy -chaa
ja ligę zacznę w piątek i jak mnie wy.ebie z 50 razy przez weekend to nie wiem - chyba wy.rdolę to PoE definitywnie z compa - i tak już mi napsuło krwi
przez te ostatnie lata - na początku jak były dwa czy trzy akty to ta gra jeszcze jakoś chodziła
  • Odpowiedz
@trzyglow: ja nie miałem problemów do ostatniej ligi - tej tower defense, ale cierpliwości starczyło mi tylko do map tier 5 i #!$%@?łem, myślałem że te lagi spowodowane niedopracowaną mechaniką tamtej ligi, ale widzę że nawet w tej banalnej sa problemy ..
  • Odpowiedz