Wpis z mikrobloga

Mircy, głupie może pytanie. Czy ktoś z Was próbował iść na żebraka z Majfrendem? Tzn. kupiłem rzecz za 10$ z kuponem 2/10 terazta rzecz jest po 12$. Jest sens mu płakać o jakiś kupon zniżkowy bo chce to kupić drugi raz.?
#aliexpress
  • 13
@powsinogaszszlaja: kolego pozwól, że wyjaśnię. Pisząc słowo "żebrać" użyłem autoironii i trochę sarkazmu skierowanego w swoją stronę, a także było to według mnie trochę żartobliwy zwrot. No ale niektórzy tego nie zrozumieli. Z resztą ile macie lat, żeby pisać o godności? Ja przynajmniej nie używam się za osobę kompetentną do stwierdza czy ktoś ja ma czy nie.
@powsinogaszszlaja: według mnie godność do kupowania i negocjowania ma się nie jak, ale żeby wszyscy mogli dziś zasnąć obiecuję że będę godnie reprezentował nasz kraj na wszystkich platformach zakupowych na jakich jestem zarejestrowany ( ͡° ͜ʖ ͡°).
według mnie godność do kupowania i negocjowania ma się nie jak


@Szym3kSzym3k: Powiedz to turkowi, arabowi to się na Ciebie obrazi.
Negocjacje są najważniejszym punktem w sprzedaży, nie finał.
10 razy będziesz odchodził, a on będzie Cię zawracał aż Ci sprzeda. Z ceny wyjściowej zapłacisz 30%, a on będzie zadowolony. Będzie Cię chwalił jako dobrego kupca.
@powsinogaszszlaja: wiesz... nie ma co ich porównywać do nas, to jest inna mentalność. Niby będzie Cię wychwalał a w rzeczywistości będzie Cię miał za ostatniego śmiecia że zgniłego zachodu. Ja handel traktuje jako pracę a nie rzecz honorową. Ważne żeby szanować klientów i nie okłamywać, ale to już za daleko odpływamy od myśli przewodniej tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli chodzi o rzeczy za dolara czy dwa to rzeczywiście może szkoda zachodu ale jak kupowałem telefon to na samo pytanie o zniżkę sprzedawca opuścił około 10$ przy telefonie za 200$