Wpis z mikrobloga

Cześć, kolejny post z cyklu "Kiedy rozbiórka wejdzie za mocno", znów na szybciutko.
Z racji, że ja jestem człowiekiem oszczędnym to nie kupię 50 ml TF NE tylko wolę kupić 100 ml po lepszej cenie i potem odlać 50 ml komuś chętnemu, aby było taniej.
A więc, chciałby ktoś przytulić troszkę ml tego cudownego, przepięknego zapachu jakim jest Tom Ford Noir Extreme?
Cena to 3.8 zł / ml
Klasyk, szkiełko 3 zł, paczkomat 13, odbiór osobisty W-wa (tylko tu nie wiem kiedy przyjdzie mi paczka jak ewentualnie dziś zamówię, jak przyjdzie do czwartku to bez problemu rozleję w jeden dzień).

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Flaszeczka już zamówiona jak coś, ale nie chcę, żeby moje konto cierpiało xD
Ps2. Nadal szukam Hawasa z 2018 i Davidoff Relax, jak ktoś ma to kupię od ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #rozbiorka
  • 11
@vaxx: @n_rostova: @3poxyd: @randomowynick: Cześć. Sytuacja wygląda tak, że przez te święta i niedopatrzenie ze strony Marciano.pl wysyłka się opóźniła (mimo, że opłaciłem to w panelu zamówień wisiało info, że nie opłaciłem - musiałem pisać do nich na fb i dopiero zareagowali) i w związku z tym paczka dotarła dopiero dziś. Proszę o potwierdzenie (plusikiem tu lub poprzez komentarz czy bezpośrednio na priv) czy nadal chcecie zadeklarowane przez