Wpis z mikrobloga

@karolwlodawa: Focus w kombi daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat nie bierzemy wanny nigdzie, bomu dziadków są dodatkowe, a jak jedziemy gdzie indziej to wybieramy miejsce z wanną.
No, ale jakby miało być drugie to będzie ciężko z miejscem, wtedy zmienię na coś klasę wyżej, Superb albo Mondeo.
Ostatnio znajomi mówili, ze jeżdżą z dzieckiem w Polo xd nie wiem jak oni to robią.
  • Odpowiedz
JezdZe oplem mokka , mam jedno dziecko i psa który z nami jezdzi i również myśle o zakupie vana bo każdy wyjazd wyglada jak karawana cygańską ani to wygodne ani bezpieczne
Druga zasada ze miejsca w aucie nigdy z dużo
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: No i elegancko, jak mają w planie machnięcie kolejnego dzieciaka zaraz po tym (a już w przypadku 3 to tym bardziej) to nie ma lepszego rozwiązania.
Jak drugie dziecko jest mniejsze jak rok, to chciał czy nie chciał będzie płakać jak nie ma mamy tuż przy nim. Pierwsze dziecko może mieć wtedy 2 - 3 lata, więc też musi w foteliku siedzieć.
W takiej konfiguracji masz co najmniej 2 foteliki
trzeci - @JudzinStouner: No i elegancko, jak mają w planie machnięcie kolejnego dziec...

źródło: comment_Kjxb5wxEPJDB29gNBUnAkqRjJehO2rYU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
Mam 3 małych gowniaków w wieku fotelikowym, niestety nie ma innej opcji niż van aby podróżować wygodnie, bez tetrisa w bagażniku. Jeszcze niedawno męczyłem się w Kia Sportage, parę miesięcy kupiłem Sharana II i teraz nawet nie chce wsiadac do kijanki.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: akurat ja sam się czasami w Mondeo MKII nie mieszczę, a co dopiero z gówniakiem XD Serio jak ktoś ma dwa gówniaki + jakiś zwierzak, to można śmiało brać nawet busa...
  • Odpowiedz
  • 0
@ZjadamChmury byłem do nich dość sceptyczny, ale z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie innych w dużym aucie, zwłaszcza z trzecim rzędem siedzeń. Dodatkowo są otwierane/zamykane elektrycznie więc dzieci nie mają problemu aby je zamknąć.
  • Odpowiedz
@karolwlodawa: A u mnie w rodzinie był maluszek i wakacje nie wakacje się sprawdzał latami... i oczywiście ,że coś większego niż maluch jest lepsze na wyjazdy z dziećmi... ale to doskonałe pokazuje że nie jest absolutnie konieczne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz