Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tfwnogf #przegryw #zwiazki

Mam wrażenie, że wszystkie kobiety (no może prawie wszystkie, bo zawsze są jakieś wyjątki) mają jeden schemat idealnego faceta. Każdej podoba się ten sam typ. To nie jest tak, że jak jednej dziewczynie się nie spodobasz, to trudno, będzie inna. Czasem tylko pojawiają się wariacje na temat stylu/ubioru. Jeśli nie wstrzeliłeś się z swoim wyglądem w kanon to masz #!$%@?, bo każda dziewczyna będzie cię odbierała jako nieatrakcyjnego.

Mężczyźni mają inaczej. Każdy ma inny gust, każdemu się podoba co innego. Nie ważne czy jesteś niska, wysoka, gruba chuda, masz długie, czy krótkie włosy, czy nosisz makijaż czy nie, niezależnie od koloru włosów, oczu, czy karnacji, zawsze się gdzieś znajdzie facet któremu będziesz się podobała. Będąc kobietą nie musisz się starać przypodobać, nie musisz się dopasowywać do żadnego kanonu, bo takiego nie ma.
01ab - #rozowepaski #tfwnogf #przegryw #zwiazki

Mam wrażenie, że wszystkie kobiety...

źródło: comment_uWJbhDSTetD9oUkxRt91I25m50MXdKvj.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@01ab: a jeszcze jak nie lubisz towarzystwa, nie masz instagrama, fejsa (co znaczy, że pewnie ciężko ze znajomymi) to łapiesz dodatkowe -10 to atrakcyjności, bo w takiej sytuacji nie masz wkoło siebie kogoś kto cię podziwia.
  • Odpowiedz
@01ab: wydaje mi się że istnieje po prostu zestaw atrykcyjnych cech np. Szczęka, włosy, budowa ciała. Jeden facet może mieć lepsze jedno albo drugie jak wiadomo ideał mie istnieje i ciężko go określić
  • Odpowiedz
@Kurzalapa: Tak, napisałem we wpisie o tym, że styl/ubiór może się różnie podobać. Gdyby ten facet miał inne zdjęcie, ubiór i włosy to by ci się już podobał. Wysoki facet z taka twarzą będzie się podobał każdej.
  • Odpowiedz
  • 11
@01ab nwm głupoty gadasz gościu XD żaden chłopak który podoba się mojej przyjaciółce nie podoba się mi i na odwrot, często mam takie sytuacje
  • Odpowiedz
@01ab: Jestem gościem 28lat, wyglądam jak gorsza wersja Jacka Nicholsona. Może nigdy nie miałem kosmicznego powodzenia, ale no już nie przesadzajmy, że to jakiś nieosiągalny graal. Wystarczy szukać gdzieś, gdzie spotykasz ludzi ze wspólnymi zainteresowaniami i umiejętne prowadzenie rozmowy. Co jakiś czas dowiadywałem się, że w moim otoczeniu były dziewczyny które na mnie leciały... tylko tego nie zauważałem.
Colos - @01ab: Jestem gościem 28lat, wyglądam jak gorsza wersja Jacka Nicholsona. Moż...

źródło: comment_PXQHX0Q1XdoyybpoiH5U7BO77rmHcYgZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@01ab: Ja jestem tu tylko żeby powiedzieć ze kocham swoje geny. A po drugie tobie się wydaje ze każdemu chłopu podoba się co innego podczas gdy tych chłopów co podoba im się akurat twój typ jest znacznie więcej niż sądzisz
  • Odpowiedz
w moim otoczeniu były dziewczyny które na mnie leciały...


@Colos: samotne matki? atrakcyjność 28latka z taką czupryną (który nie jest synem milionera lub gwiazdą Hollywoodu) jest równa 0.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Nope, opisuję jeszcze czasy studenckie - aczkolwiek wygląd mi się tylko poprawił od tego czasu. Teraz jestem w stałym związku. Wystarczyło tylko humorem i charakterem odwracać uwagę od wyglądu. Jest to inna praca niż dbanie o siebie przy dobrych genach, ale daje też dużo innych profitów.

Wiesz, gwiazdy i modelki by mnie nawet nie zauważyły, ale z drugiej strony ciężko jest rozmawiać z kimś z tak innego świata, więc sam
  • Odpowiedz
aczkolwiek wygląd mi się tylko poprawił od tego czasu.

Z biegiem czasu przybyło Ci włosów na głowie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wystarczyło tylko humorem i charakterem odwracać uwagę od wyglądu.


@Colos: jestem już za duży by wciskać mi takie kity...
  • Odpowiedz
@DoDoLot: wyłysiały nie jestem, mam te skreślające ludzi zakola i nie dbałem o włosy. Przecież wiem, że nie nikogo tutaj nie przekonam, w końcu nie po to jest ten tag.
  • Odpowiedz
mam te skreślające ludzi zakola i nie dbałem o włosy

@Colos: nie ma czegoś takiego jak "dbanie o włosy", to tylko i wyłącznie kwestia genetyki - taka informacja. Z moich obserwacji wynika, że spora część facetów jest gotowa drastycznie obniżyć wymagania co do partnerki w obawie przed samotnoscia.
  • Odpowiedz
@DoDoLot co ty pieprzysz, można dbać o wszystko, włosy, cerę, zębt, cialo. I wielu mężczyzn mogłoby tym poprawić swój wizerunek, ale nie bo przecież wszystko to kwestia genów i nic się nie zmieni xd
  • Odpowiedz