Wpis z mikrobloga

@JudeMason: Ja rozumiem, że masz swoje zdanie, i liżesz dupę każdej kobiecie bez względu na to czy ma rację a jedynie z tego powodu, że jest kobietą - ale najpierw prawdopodobnie należałoby większą uwagę przywiązać do poprawnej pisowni kolego. Ja też już swoje "peRZyłem", i wiem co jest grane. #!$%@? zostaną #!$%@?, brak szacunku dla takich.
@KlapekApokalipsy: widze że masz tendencję do wyciągania skrajnych wniosków z krótkich wypowiedzi innych ludzi. Jeżeli dla Ciebie kobieta która po prostu lubi sie bzyknąć albo taka która jest po prostu towarzyska to #!$%@? albo facet który zgadza sie z wypowiedzią kobiety to lizodup to lepiej zamknij się w swoim świecie i nie wychodź na zewnątrz bo zapoewniam Cię że świat sie do Ciebie nie dostosuje.
@qwert0 rzeczywiście - zażyć ;-)
Nie
@KlapekApokalipsy: ale są kobiety i męzczyźni którzy polują i są kobiety oraz męzczyźni którzy są bierni - skąd wniosek że cechy charakteru z tym związane muszą być powiązane z konkretną płcią?

Poza tym, jak chcesz mieć pewność że kobieta z którą zdecydujesz się związać jest czysta jak łza - bo o to chyba właśnie Ci chodzi?