Wpis z mikrobloga

Wczoraj koleżanka była w klubie że swoimi przyjaciółkami . Opowiedziała mi, że dwie z jej ekipy po spożyciu wystarczającej ilości alkoholu zaczęły swoje tańce godowe na parkiecie

p0lka nr1 - posiadająca faceta od niespełna pół roku, który ją rozdziewiczyl jakis miesiac temu, ocierała się na ch00ju każdego niebieskiego jakiego spotkała, na siłę wyrywając jednego z nich , defacto Ukraińca , najpierw się z nim przelizala na parkiecie a potem zawinęła na chatę gdzie uprawiali seks , pękła im guma a on zalał formę xDD aktualnie szuka tabletki 72 po i zastanawia się czy powiedzieć o tym swojemu partnerowi

p0lka nr2 - nie posiadająca żadnego faceta z powodu ogromnych wymagań jednocześnie będąc 2/10 . Zrobiła to samo co powyższa chwaląc się na grupie studenckiej nocą z brudnym Ukraińcem który niepanimaju. Ogólnie osoba która średnio daje dupy raz na tydzień innemu jednocześnie chlip chlip gurwa dzie ci prawdziwi faceci chlip.

Koleżanka oczywiście szkalowała mocno dziś te p0lki i nie ma problemu z nazwaniem rzeczy po imieniu .

#rozowe, które bronią #p0lka przed szkalowaniem, możecie mi odpowiedzieć po co to robicie?

#p0lka #seks #zwiazki #patologia #studia #przegryw
  • 29
@PierroCoco: i czego to niby dowodzi? jeśli potraktujesz to jak historię - ok. ale wydaje się, że na podstawie zachowań dwóch kobiet będziesz generalizował teraz na wszystkie Polki. chłopaku... wiesz że są ludzie o konserwatywnych poglądach, którzy takich akcji nie robią i nawet sobie nie wyobrażają? i to zarówno mężczyźni jak i kobiety?

mam wrażenie, jakbyś zazdrościł tym Ukraińcom... to o to chodzi?
@secret_passenger: Kutwa, tak on zazdrości, zazdrości Ukraińcom wyruchania dwóch słabych dup XD. Kuźwa, aż mi się przypomniał argument lewaków że "jeśli jesteś homofobem, to boisz się gejów lub sam jesteś gejem i chcesz ich wyruchać". Boję się dużych pająków, czyli marzę o wsadzeniu mojego pinocheta w odwłok takiej tarantuli? No chyba nie XD
@PierroCoco: Bronie przed szkalowaniem jeśli mam rację i bardziej bronie przed generalizowaniem każdej kobiety jako p0lki. Ale te szlaufy to bym sama nazwała po imieniu.
Ta druga jeszcze nie robi na mnie wrażenia, sama sobie robi krzywdę, ale ten pierwszy #!$%@? to porażka, współczuję facetowi.
@PierroCoco: bait, ale strach sie umawiać z tinderówkami. One bez problemu godzą sie na seks bez gumy, a jak wiadomo Ukraińców jest od groma w pl, wiec ilość zarażeni hiv, pewnie również spora.