Wpis z mikrobloga

"aborcja to morderstwo, ale tylko w granicach RP"?


@NiemieckiArbiter: "kara smierci to morderstwo, ale tylko w granicach RP"? (w 99% przypadkow zwolennicy aborcji sa jednoczesnie przeciwnikami kary smierci dla mordercow xD, gdybys nie zrozumial o co chodzi)

@Mesiya391: To nie ma znaczenia co o tym mysle i dlaczego bo i tak tutaj nikogo nie przekonam, napisalem tylko co bym zrobil na miejscu takich osob. Po prostu nie dziwi mnie to,
@NiemieckiArbiter: nigdzie tak nie napisalem. Po prostu przejmuje sie losem kobiet, ktore beda zmuszene przez facetow do usuniecia niechcianego dziecka, bo w wiekszosci przypadkow to faceci chca aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka odpowiedz ci pasuje?
@Kozajsza: jestem konserwą (bo szanuję tradycję, cudzą i swoją własność, uważam, że społeczeństwa nie należy zmieniać na siłę, chcącemu nie dzieje się krzywda, a praworządny obywatel powinien móc posiadać i nosić broń bez bycia stale atakowanym przez państwo), popieram aborcję aż do dnia porodu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Polecam ten styl życia.
@Kozajsza: Chciałbym tak nieśmiało uświadomić ludzi z #neuropa, że każda aborcja, to zabicie potencjalnej osoby która będzie robiła na waszą emeryturę (oraz rozdawnictwo w stylu 500+).
Jeżeli myślicie, że odkładacie na własną emeryturę to niestety muszę was zmartwić. Ta kasa idzie na obecnych emerytów, a na was będą robić przyszłe pokolenia.
Dlatego w pewnym stopniu zakaz aborcji jest nam wszystkim na rękę. Oczywiście tutaj są też wyjątki od reguły, ale
Dlatego w pewnym stopniu zakaz aborcji jest nam wszystkim na rękę.


@BoKoR: To dlatego kraje w których aborcja jest legalna mają wyższy przyrost naturalny niż Polska? Ty myślisz że zakaz aborcji jakoś magicznie sprawia że potencjalne dzieci, których rodzice nie chcą, nagle się rodzą w normalnych rodzinach i są wychowywane jak każdy inny człowiek? Czy raczej kończą w rozbitych rodzinach, oknach życia, albo są niepełnosprawne?

Przypomnę także że ramię w ramię
@Kozajsza a tam w sumie to jako prawakow uważamy która część z osi politycznej bo jak ja dobrze panimaju to przeciw aborcji będą osoby o poglądach konserwatywnych tj górna część OY a fanatykami wolnego rynku będą ci co są najbardziej w prawo, c'nie?
@Kozajsza:
No ale na przyrost naturalny składa się też emigracja i imigracja, a nie tylko narodziny i zgony.
Znalazłem na wiki tabelę z info o przyroście i zarówno Czechy jak i Słowacja mają dodatnią (dane z 2014r, szkoda że nie ma nowszych), więc w sumie ciekawe ile z tego to urodzenia a ile imigracja.

Ty myślisz że zakaz aborcji jakoś magicznie sprawia że potencjalne dzieci, których rodzice nie chcą,

Bardziej sprawi,