Wpis z mikrobloga

Czy Was też te wibracje w #miband4 w ogóle nie budzą. Zmieniłem opaskę z #miband2 i tam nie było takiej opcji, żeby mnie nie obudziły. Tutaj raz na 4 razy coś poczułem. Nie mogę znaleźć też opcji automatycznej drzemki, budzik powibruje sobie z 5 sekund i koniec, w miband2 drzemka sama się włączała, a tutaj.... powibrował raz i koniec. Może ja coś źle ustawiam? Czy ta opaska tak ma?

#xiaomi
  • 8
tylko czemu wibracje w miband2 zawsze mnie budziły przez 3 lata


@Miszcz_Joda: a przepraszam, źle przeczytałem. Nie miałem dwójki, miałem trójkę i czwórkę - nie budziła mnie żadna. Masz jeszcze tą dwójkę? Załóż obie i porównaj wibracje. Może masz za luźno zapiętą czwórkę? A może coś się zmieniło w Twoim spaniu, że nawet dwójka by Cię teraz nie obudziła?
@Bielecki: miband4 używam od 4 dni, po prostu w porównaniu do 2, wibracje są dużo krótsze (w 2 budzik trwał zdecydowanie dłużej) i mniej intensywne takie odnoszę wrażenie i nie ma automatycznej drzemki, po prostu budzik nie obudził to nie obudził i tyle, dla mnie to duży minus... Znalazłem opcję ustawiania własnych wibracji dla alarmu, więc je trochę zmodyfikowałem, ciekawe czy to coś pomoże ;)