Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: zbierają na lucky egg bo mimo
wszystko i tak szkoda. Może też dodadzą rozszerzenie do 45 bądź 50 poziomu konta i wtedy się przyda zapas doświadczenia.
@orzel90: nawet tacy wyjadacze jak my nie myślą o tym zbyt długo patrząc na ten chory ranking. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TomgTp: Akurat sens posiadania 40 lvl jest ze względu na dodawanie stopów i rozumiem frustracje osób, które sobie nabijają exp. Nie ma sensu natomiast klepanie exp powyżej 40 lvl. Nie dodadzą wyższych lvl, bo po co niby?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orzel90: było kiedyś info sprawdzone że w przyszłości prędzej czy później będzie. Nie podam źródła ale słyszałem. No i ja olewam dodawanie portali bo w #ingress zrobiłem praktycznie całe swoje miasto... Dla nowych może dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taktoto: no i dali do lv16 a był tylko 8 Do tej pory mam 15 i ciężko mi wbić do 16 a dodatkowo w Prime weszło Simulacrum więc wbijasz od nowa jeśli chcesz po wbiciu lv16
@trejn po to sie zapraszamy z wykopu przez ten caly arkusz google by sie potem odnalesc i umowic na lucky egga lub ostrzec ze sie chce wbic poziom o tej i o tej. Nieraz mi suszyli glowe ze kogos odebralema nie dalem nic znac. Chciales sie umowic to pisz priv. Lista na poke frends jest. A tak btw jaki masz nik w pokach
Ja mam u siebie takich #!$%@?ów, którzy cisną ekspa na maksa i chwalą się potem na discordzie, że mają 200 tysięcy albo więcej - taki trochę pissing contest który szybciej więcej wbije. Dodaje Cię taki do znajomych, a po wbiciu besta od razu usuwa i przyjmuje nową porcję świeżaków. Tragedia.
@Barti1403: jest jeszcze 1 sposób którego używam. Wysyłam prezent i wchodzę na listę friends - dopóki tam jesteś nie dodaje tych pkt. Bardzo szybko wychodzę i znów wracam na listę żeby sprawdzić czy prezent został otwarty - jak tak zdążysz uruchomić czy nawet kupić jajko bo dopóki jesteś w sklepie czy na listach exp nie nabija.