Wpis z mikrobloga

@el009: Coraz więcej amatorów pcha się do tego.
Czyli mam znać tematykę i poziom trudności polecanych przez ciebie gier?
Jak bym szukał gry w danej tematyce to pytał bym w danej tematyce.
Pytam jakie gry polecacie i czy znacie jakieś fajne tytuły z tego roku warte pogrania.
czytanie ze zrozumieniem lepsze niż wysranie ze wzburzeniem
@troche_przydlugi_login_ale_hooj: ten Root wygląda fajnie i ten FLick też chyba grywalny.
dzięki za 2 fajne
@pracbazowiec pogoogluj, poczytaj. Gry są różne - od dziecinnie prostych do mózgozernych partii na wiele godzin więc to tak, jakbyś pytał jakie auto kupić. Jeden potrzebuje Matiza, drugi nowa Teslę a 3 TIRa. Pytaniami jak Twoje codziennie ludzie zaśmiecają tag zamiast przescrollowac chociaż jedną stronę bo są zbyt leniwi.
@el009: to ty zaśmiecasz każdy wpis jakimiś wyrzyganiami, weź zjedź snickersa.
Tag nie jest autorski i można na nim wypisywać co się chce.
Jak masz z tym problem daj mnie na czarno zamiast swoje frustracje przelewać na komentarze.
zobacz sobie że ludzie bez problemu podają tytuły i jakoś nie mają bulu dupy.
@m1chup: @Quimeen: hmmm wygląda serio fajnie moje zainteresowanie wzrosło
@fifithebest: Tylko raz gralem w wiecej osób i gra bardzo dobrze sie skaluje wiadomo nie ma az tak duzej interakcji ale nawet we dwojke trzeba uwazac jakie jedzenie zostalo w karmniku;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pracbazowiec: Kolejność tytułów przypadkowa.

#poradniklemona

Zombicide - Czarna plaga
Zombicide - Zielona horda

7 Cudów świata
7 Cudów świata Liderzy (bardzo polecam, urozmaica mocno rozgrywkę i umożliwia nastawienie się na dany styl gry na samym początku)
7 Cudów świata Miasta (bardzo polecam, dodaje negatywne interakcję miedzy graczami)
7 Cudów Świata: Pojedynek /na 2 osoby
7 Cudów Świata: Pojedynek Panteon (dodatek do wersji na 2)
7 Cudów Świata: Wonder Pack (odświeża podstawową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pracbazowiec: prawdę mówiąc kopiuj wklej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakies dwa tygodnie temu się wkurzylem bo to pytanie na tym tagu pojawia się co 3 dni i zrobiłem listę gier które sam kupiłem, a swoje zakupy robiłem na kilkumiesiecznej analizie roznhych recenzji i ocen... Wszystko analizowane przez dwie osoby, początkujący gracze planszowek (jeszcze wtedy) więc myślę że wybór trafny ponieważ wyjadacz zawsze wskaże lepsze, niekoniecznie przyjemne dla