Wpis z mikrobloga

Zarzucicie jakimiś fajnymi hack'n'slashami na steam? Bo bym popykał w jakiś zabijacz czasu. Path Of Exile próbowałem już 10 razy ale nie potrafie się wciągnąć, przerasta mnie totalnie to drzewko rozwoju postaci i brak golda. Myślę nad titan questem.

#gry #hacknslash #pathofexile #diablo3
  • 24
@entryproc: Właśnie. Dzięki temu masz grę w grze, Niektórzy dorabiają się fortuny po prostu wymieniając waluty i itemy nie dotykając nawet głównej rozgrywki. Ja to w ogóle mam taką tezę, że do poe nie mogą się wciągnąć tylko jakieś nobki, którym nie chce się zagłębić w mechaniki gry. A to mega wstyd nie ogarnąć tak prostego systemu z pięknie zrobionymi samouczkami.

Brak zacięcia do poe = angielski na poziomie ameby +
@bubr32: Albo po prostu jestem casualem, który nie siedzi już po 6h dziennie przed gierką starając się ogarnąć 30 buildów i ogromnego drzewka umiejętności, żeby czegoś nie #!$%@?ć XD Nie mówię, że ta gra jest słaba, bo uważam, że jest najlepiej rozwiniętym h'n'sem na rynku, ale po prostu wracając do domu chce sobie usiąść na 1,5h i po prostu bezmózgo potłuc potwory ciesząc się, gdy wypadnie mi pomarańczowy/zielony itemek, wyłączyć gre
ale po prostu wracając do domu chce sobie usiąść na 1,5h i po prostu bezmózgo potłuc potwory ciesząc się, gdy wypadnie mi pomarańczowy/zielony itemek, wyłączyć gre i odpalić za 2 dni robiąc to samo, przy okazji wbijając sobie achievki na steamie


@krafo: ale przecież to możesz robić w PoE i do tego się kampania idealnie nadaje.

starając się ogarnąć 30 buildów


można grać jednym buildem przez kilka lig, nie widzę problemu.
@cabeiu: Hmm.. jeszcze przejrzę i może dam tą 11 szansę PoE zanim wydam złotówki na inną gierkę, poczytam jeszcze i jutro sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krafo: sam do tej gry podchodziłem z 4-5 razy, w końcu stwierdziłem że muszę to ogarnąć, a że mi się liga która wtedy była bardzo spodobała to grałem jak #!$%@?.
@krafo: Ja zrobiłem to tak: sprawdziłem jak wyglądają w grze skille, wybrałem pierwszy lepszy najprostszy skill freezing pulse i starałem się w drzewku umiejętności wybierać to co całoby mi najwięcej obrażeń od zimna, bo tym ten skill bije. Po jakimś czasie zauważyłem, że za bardzo obrywam mimo tego, że dmg był dobry. No to więcej zacząłem inwestować w hp i obronę. Wszystko robiłem sam nie patrząc na żadne tutoriale. To jest
@cabeiu: taki trochę offtop: czy w poe po przejściu wszystkich aktów jedną postacią da się przy tworzeniu kolejnej postaci przeskipować kampanie i robić od razu jakieś słabe mapki? Trochę mnie to irytowało w poe właśnie, że np build mi nie podszedł, robiłem nową postać i musiałem przechodzić znów kampanie.
@krafo: jak jesteś noobem w PoE to masz czas na ogarnięcie podstaw przed ligą.
Poza tym tip ode mnie co do PoE: dojdź do map i dopiero wtedy oceniaj grę, bo wtedy się tak naprawdę zaczyna.