Wpis z mikrobloga

@ludzik: miesięcznie 10 czy tam 20 natychmiastowych przelewów do każdego banku, możliwość otworzenia konta walutowego za darmo, bardzo miły wirtualny oddział banku, fajny panel klienta + możliwość wypłat z każdego bankomatu bez żadnej prowizji
miesięcznie 10 czy tam 20 natychmiastowych przelewów do każdego banku,


+

możliwość otworzenia konta walutowego za darmo,


nie tylko tam

bardzo miły wirtualny oddział banku,


kwestia gustu pewnie

fajny panel klienta +


j.w.

możliwość wypłat z każdego bankomatu bez żadnej prowizji


nie tylko tam

Zaznaczam tylko, że porównuję konta bezpłatne dla określonego dochodu na poziomie ok. 1000zł. Drążę bo ciekawi mnie ten fenomen Synca.

@slaweglewicz:
@ludzik: w syncu dochód może być nawet na poziomie 0 zł i utrzymuje swoją darmowość + zapłacili mi za założenie konta u siebie i mi się spodobało, dodatkowo nie trzeba jechać do banku/czekać na kuriera tylko wszystko załatwisz online jeśli masz już jakieś inne konto
@Logan00: @slaweglewicz: Mam Eurobank i trochę nim spamuję w sumie, bo wg mnie warto. A to dlatego, że mając określony dochód dostępne jest: konto z oprocentowaniem w rachunku bieżącym, karta debetowa ze zwrotem 1% od transakcji, jest ona darmowa po dokonaniu min.3 transakcji, wszystkie bankomaty w PL za darmo. Loguję się i potwierdzam operacje tokenem zainstalowanym na komórce. Chyba wygląda OK?

@testcba0001