Wpis z mikrobloga

Cześć, przymierzam się do zakupu jakiegoś porządniejszego krzesła do biura. Sam nie wiem co sądzić o krzesłach "gamingowych", a na pewno jest tu ktoś kto ma/miał takie cudo :) Myślałem o Diablo X-Fighter i z chęcią poczytam jakieś opinie o nim, a jak macie jakieś inne, niekoniecznie gejmerskie propozycje, to też z chęcią przejrzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programowanie #programista15k #korposwiat
  • 6
@karolll95: Krzesła gamingowe to gowno, te „dobre” kosztują po 1500zl wzwyż, poniżej np są nawet i takie po 500zl ale to będzie to samo co pseudo krzesło biurowe zrobione z jakiejś gąbki która się wgniecie i nie będziesz siedział na twardym w dodatku zbierając z podłogi kawałki jakiegoś niby skórzanego obicia.
@karolll95: https://stema.istore.pl/pl/krzesla-biurowe-obrotowe/1/default/4
Ja coś takiego kupiłem za poradą jakiegoś mirka.
Ponad rok już siedzę i chociaż na początku trochę dziwnie mi się siedziało ze względu na oś obrotu, która nie jest centralnie pod dupą to teraz jest ok.
Ma jeden mały minus, siedzenie jest z takiej wielopoziomowej gąbki ala siatki, która jest bardzo wygodna i dupa oddycha, ale ciężko brudy z niej wydostać odkurzaczem.

Taniej nic lepszego nie dostaniesz
@karolll95: siedzialem na paru gamingowych. Niby wygodne, ale skonczylem 12 lat i chcialbym normalny fotel. Sam bede kupowac pewnie cos w stylu tego, co zapostowal @budyn
masz duzo wiecej regulacji + regulowany zaglowek, czego nie masz w gamingowym