Wpis z mikrobloga

@mazicz tinder gorąco polecam, świetna opcja na poznawanie ludzi, przekrój osobowości jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie dobra opcja dla osób, które są nieśmiałe lub po prostu mają mało sposobności do poznawania płci przeciwnej.

Badoo to taki tinder, ale dla ludzi z porażeniem mózgowym, polecam jak masz porażenie mózgowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mazicz no jak mi spodobały się jakaś laska pracująca w sklepie, to po prostu bym podszedł i powiedział "cześć, podszedłem umówić się z tobą na wino!" albo "cześć. (Chwila milczenia i budowania napięcia, kiedy uśmiechając się spoglądam w jej oczy xD) podszedłem, bo spoko wyglądasz. Mam ochotę umówić się z tobą na wino" i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º) to generalnie super skuteczna metoda, ale też nie wiem,
@mazicz jak podejdziesz i zaczniesz #!$%@?ć rzeczy typu "taka pani ładna, może umówimy się na kawkę?" xD to musisz być świadom, że tak zagaduje 90% innych kolesi i to generalnie stawia cię w jednej linii z wszystkimi innymi mezczyznami, więc żeby się zgodziła to musiałbyś być po prostu wyraźnie w jej typie, albo laska musiałaby być niezwykle otwartym typem człowieka.
@mazicz jakbym miał podrywać tylko laski, które się do mnie uśmiechają xD to pewnie dalej byłbym #przegryw. Jak się uśmiecha to znaczy, że mocno się jej podobasz. Jak się nie uśmiecha to znaczy, że możesz nie być do końca w jej typie, ale jak zaintrygujesz ją swoją osobowością, to prawdopodobnie i tak się z tobą umówi ( ͡º ͜ʖ͡º)