Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone NR.2 Siemens C35i z roku 2000.

Dzisiaj telefon, który pewnie dla wielu starszych mirków był ich pierwszym: Siemens C35i

Najważniejsze ficzery z ulotki:
- wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości(sic!), do 5 wierszy tekstu
- bateria 500mAh (ładowanie do 100% w 2h!)
- ponad tydzień czuwania baterii
- 20 dzwonków (+1 customowy)
- gry: tak

Zapraszam do obserwowania mojego tagu,jutro kolejna perełka.

#telefony #ciekawostki
Pobierz gonera - #codziennienowydumbphone NR.2 Siemens C35i z roku 2000.

Dzisiaj telefon, ...
źródło: comment_pxnVxUzdgAIDWDoxT6IUnPWa488qSVkW.jpg
  • 41
@gonera to był mój pierwszy telefon! Ileż emocji z nim się wiąże. Do dziś mam przed oczami ikonkę smsa bo wtedy pisałem namiętnie z moją dziewczyną. I dwa ficzery, pod klapka na baterię było miejsce na banknot, jak się kończyła bateria i się ją wyjelo i włożylo z powrotem to znowu miała 100%! Nie wiem jak to działało ale działało!
@gonera: Był taki czas, że moi znajomi dzielili się na dwa obozy - jedni mieli tego Siemensa, a drudzy Nokię 3310 i 3330 (a niektórzy jeszcze 3210). Ileż to było sporów co jest lepsze! Nokia miała węża, dało się robić własne dzwonki i większe grafiki wgrywać. Ale Siemens miał labirynt, który był uważany za ogromne osiągnięcie graficzne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja byłem w Team Nokia...
@jamtojest: Tak było, zawsze gardziłem nokiami od siemensa s6 power, potem s11 (to był elitarny #!$%@? z kolorem, piękna cegła) c25 - jak go kupiłem i pokazałem w szkole to panie - wtedy ludzie mieli #!$%@? cegły motorole z półklapką, nokie 5110 z wymiennym przednim panelem (co bogatsi) tamtejsze karynki córki dorobkiewiczów latały albo z alcatelem one touch - takie gówno dawane w taktaku za ponad 400zł z cienkim wyświetlaczem jak
Pobierz suqmadiq2ama - @jamtojest: Tak było, zawsze gardziłem nokiami od siemensa s6 power, p...
źródło: comment_xkqLrXu8mxUPDln24QPXW0DgGLRZkske.jpg
@gonera: U mnie była nokia bardziej. Ogólnie to niezły mindfuck, kiedy człowiek tak patrzy jakie telefony były kiedyś, a co obecnie mamy. Człowiek się jarał pikselowymi obrazkami na tapetę, a teraz... Obrazy jak żywe i za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W węża się grało godzinami, dzwonki własne robiło (ʘʘ)
Pobierz night_witch95 - @gonera: U mnie była nokia bardziej. Ogólnie to niezły mindfuck, kied...
źródło: comment_0ybtbSIlxZpUC6XyYZn3IZtEh2yjpYhw.jpg
@animal pełna zgoda! Posiadałem tego soniaka. Mój ulubiony telefon z tamtych czasów, mega jaralem się wyświetlaczem, który wyświetlał kilka odcieni szarości, te takie pokrętło na bocznej ściance i przedziwna "grę" w której sypało się piaskiem w różnych odcieniach szarości