Wpis z mikrobloga

@kalasznikowbumbumbum:

Co warto zwiedzić?


Obowiązkowo Spacer ulicą Długą i wzdłuż Motławy, jak lubisz tego typu klimat to Bazylikę Mariacką (idąc wzdłuż Motławy łatwo tam trafić), park w Oliwie (przy samym parku znajduje się Kotka Cafe - kocia kawiarnia i Coffee Perk - kawiarnia inspirowana serialem przyjaciele, obie mogę polecić :>), Pałac Opatów w oliwie (muzeum sztuki nowoczesnej), zoo w oliwie :>,

Jak u was z komunikacją?


Nienajgorzej, awarie faktycznie zdarzają się
@kalasznikowbumbumbum: z jedzenia polecam Pueblo, Pomelo, Winne Grono, Meat Shack BBQ, Mandu, Niepokorni, Tutti Santi... To taka topka miejsc, które odwiedziłem. Bardzo dobre żarcie jest tez w Galerii Metropolia, tzw. Stacja Foodhall. Trochę warszawskie Koszyki. :)

Edit: z pubów mogę polecić Cybermachinę, Lumi Shotbar albo generalnie okolice ul. Piwnej.

Edit 2: Co do jedzenia i burgerów, to koniecznie do SurfBurgera na burgera z serem karmelowym!
@kalasznikowbumbumbum: jak vege to koniecznie House of Seitan przy Wajdeloty. Obok jest jeszcze Avocado, trochę dalej jest Vegan Port - maja dobra pizzę, na Zaspie jest super knajpka Falla. Jak będziecie na Wajdeloty to jes tam fajna pubo-kawiarnia Kurhaus.