Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ci malkontenci Ekstraklasowi. Nie zrozumcie mnie źle, najpierw odpowiedzmy sobie na podstawowe pytania:
Czy nasza liga jest #!$%@??
Jak najbardziej.

Czy należy z niej toczyć bekę?
Można, nawet trzeba. Ekstraklasaboners samo się nie zapełni.

Ale czy można na nią narzekać?
No #!$%@? oczywiście, zwłaszcza, że czasem jest naprawdę na co.

Ale #!$%@?ą mnie częste komentarze typu: NO ALE #!$%@? TEN HIT KOLEJKI LEGIA-LECH, DLATEGO OGLĄDAM PREMIER LEAGUE. Gdzie jak wiemy nie zdarzają się #!$%@? hity.

NO #!$%@? 3-3 CZY INNE 5-2. NIBY FAJNY MECZ, ALE W POWAŻNYCH LIGACH TAKIE SIĘ NIE ZDARZAJĄ. DLATEGO OGLĄDAM BUNDESLIGĘ.
Jak wiemy w POwaŻnYCh LigAcH nie zdarzają się mecze pelne bramek.

NO NIBY FAJNE 1-0 I CIEKAWE SYTUACJE GDZIE OBRONA LUB BRAMKARZ JEDNAK ZAWSZE BYLI NA SWOIM MIEJSCU ALE TAKIE ALE TAKIE OKAZJE TO W SERIE A WYKORZYSTUJĄ.

E #!$%@? JA TO NAWET NIE OGLĄDAM TEJ LIGI BO NIKT TU NIE MA STYLU. W PREMIER LIG TO NAWET SŁABE DRUŻYNY MAJĄ STYL. IDĘ OGLĄDAĆ BURNLEY - AFC WIMBLEDON, 0-0 ALE CO ZA STYL (RĄBANKI).
Patrzę na pana, panie Kucki


#mecz #pilkanozna #ekstraklasa
  • 12
@LeBron_: może boli ich to, że nie ma na boisku ani umiejętności, ani nawet walki? Oglądając Burnley - Wimbledon wiesz, że będzie się działo, bo jeżeli Ci piłkarze nie mają umiejętności, to mają serce do gry i jeżdżą po dupie i #!$%@?ą w tą i z powrotem.

Oglądając nasz hit nie ma ani umiejętności, ani nawet tej durnej walki, co minutę jest faul, każdy pada przy kontakcie i wymusza gwizdek, przez
@LeBron_: Ale wszystkie te uwagi są właściwe. Włącz sobie jakieś niższe mecze championship czy szkocką ligę, drużyny tam #!$%@?ą aż miło i o ile piłkarze nie mają jakiś wielkich umiejętności, to jednak widać że potrafią grać w piłkę, tzn. wychodzą im proste rzeczy, które da się wypracowac - dośrodkowanie, proste podania, gra w trójkącie itd. itp. to jest zwykłe rzemiosło. A włącz jakikolwiek mecz polskiej ligi, to masz często sytuację kiedy
@LeBron_: Ekstraklapę trzeba #!$%@?ć prądem i nie można o niej powiedzieć ani jednego słowa, dopływ publicznych środków należy obciąć dziś. Nie ma co tłumaczyć tych przychlastów. Bournemouth przy nich to Barcelona za Guardioli, Luton #!$%@? Town to nie jest nawet ich poziom
@LeBron_: liga jest #!$%@? (no nie ma się co czarować), ale z drugiej strony jest bardzo wyrównana i jak śpiewa OSTR:

tutaj każdy może wygrać z każdym a każdy mecz przyprawia o palpitacje serca #pdk


jednego tygodnia Lech #!$%@? jakiegoś Piasta pięcioma bramkami po czym za kilka dni przegrywa z jakimś Zagłębiem Sosnowiec 0:1 a ten sam Piast gra efektowne 4:4 z Cracovią
I tak się kręci, nic dziwnego, że ludzie
@LeBron_: Miałem wykupione na 3 misiące eleven sport. Zacząłem oglądać Serie A. Ja-pie-rdo-le... na 8 meczów 7 skończyło się 0-0, a jeden chyba 1-1 i to ten Juventus - Sampdoria xD. Ciekawe akcje? Taki #!$%@?, takie same babole w obronie i ataku, takie same błędy w przyjęciu czy wyprowadzeniu. A szybkość konstruowania akcji chyba jeszcze wolniejsza niż w Ekstraklasie. Podziękowałem. Za to kiedyś widziałem mecz na szczycie drugiej bundesligii i to