Wpis z mikrobloga

Kupiłem f18 tak jak mi polecaliecie , kurna od tego czasu oderwać się nie mogę i staram się maszynę opanować jak najlepiej

Mam teraz pytanie co do trackir5 używa ktoś ? Bo się zastanawiam czy zakupy które miałem zrobić w tym miesiącu nie przełożyć na następny i nie zrobić sobie prezentu ;)

Gdzie w Polsce kupić najlepiej ?

#dcs
  • 11
@Radaka: jak raz polecisz z trackiem to juz nie bedziesz chcial latac bez niego. ja kupowalem z pilots.pl daaaawno temu, nie wiem czy nadal sa dystrybutorem. a co do f18 to najlepiej zacznij od chuck's guide.
@Radaka: dużo ludzi bierze rzeczy w stylu LaserTrack, FreeTrack i takie tam, na allegro może znajdziesz. Działa to z przerobioną ps3 eye, ale trudno powiedzieć, czy jest lepsze - na pewno tańsze. Sam też mam TIR5 i jest klawy. Możesz szukać na niemieckim/brytyjskim amazonie
@mikkeboss: bez przesady, w a10c pochylasz samolot na któreś skrzydło, uruchamiasz autopilota w trybie utrzymywania wysokości, przychylasz "głowę" klawiaturą numpadową i szukasz celu... chyba, że się dogadałeś z jtac'kiem i masz precyzyjne namiary na cel.
Możesz też latać z ogarniętym skrzydłowym, jeden robi "szaloną łasice", a ten drugi za nim łapie lokalizację celu po dymie wystrzału, wzrokowo i zapisuje z poziomu huda.
@Radaka: ja mogę naprawdę polecić rozwiązania z Open trackiem, sam sobie lutowalem diody i kupiłem kamerkę od PS, łącznie nie wydałem więcej niż 50 zł, jak lubisz DIY to najlepsze rozwiązanie