Wpis z mikrobloga

znacie to?
zawsze gdy chcę sobie spokojnie zjeść obiad w barze i zapomnieć o normikach to musi mieć miejsce taka scena

obok przychodzi grupka karyn + jakiś obcokrajowiec, włoch albo inny murzyn na kiju
ten obcokrajowiec coś mówi niewyraźnie z akcentem po angielsku

wawawa *mlask* and then I rurururu and the manager papapa


a karyny

hihihihohoho


i siadają gdzieś przy stoliku, obok tac na stole leżą iphony, torebki i tak gadają najgłośniej ze wszystkich osób w barze, zwłaszcza obcokrajowiec musi być głośny
obcokrajowiec mówi po angielsku z mnóstwem błędów, ale głośno i pewnie siebie a karyny dukają i jednocześnie parskają śmiechem
za każdym razem w porze obiadowej taka scena ma gdzieś miejsce u mnie w pracy
za każdym razem są to inne osoby
a jak siadają blisko mnie to czuję od nich smród kosmetyków
zarówno od karyn jak i od murzyna


#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #zalesie #p0lka #rozowepaski #korposwiat #gownowpis
  • 7
@Kam1leee: taa, jak jestes czlowiekiem ktory duzo soba reprezentuje to bez problemu znajdziesz sobie partnerke lokalske np Brytyjke albo Niemke. no ale jak jestes typowym placzliwym przegrywem robiacym na magazynie to nie znajdziesz sobie nikogo. A jak zostaniesz takim lekarzem albo menedzerem to bez problemu znajdziesz sobie partnerke kazdej narodowosci/rasy jaka bys chcial. a jak nie wierzysz to zobacz sobie z kim jest Roksana Wegiel (Daniel Yastremski - ukrainiec). ten Murzyn