Wpis z mikrobloga

  • 184
Ostatnio robiłem porządki w piwnicy i natrafiłem na owoce swojego niegdysiejszego hobby z początku lat 2000, zbieranie ulotek dotyczących telefonów komórkowych z tamtych czasów.
Mam ich ponad 50(każda ulotka przestawia unikatowy telefon) a do tego masa zbiorczych cenników od ówczesnych operatorów komórkowych.

Jak by było paru chętnych Mirków do oglądania takiego contentu to mógłbym codziennie wrzucać jedną ulotkę.

#telefony #kiciochpyta
gonera - Ostatnio robiłem porządki w piwnicy i natrafiłem na owoce swojego niegdysiej...

źródło: comment_K3XFQA4ZOpyhvQoTaGmX14VDQmCWM9qG.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@gonera: załóż tag i wrzucaj, kiedyś telefony były ciekawsze stylistycznie i bardzo rozpoznawalne, teraz jak postawisz 10 modeli obok siebie to zgaduj zgadula który jest który
  • Odpowiedz
@gonera: najlepsze było to że każdy telefon był inny i posiadał nowe unikatowe funkcje. Teraz każdy wygląda jak czarny prostokąt i ma nowe ficzery typu piąty aparat z które i tak większość użytkowników nigdy nie skorzysta w świadomy sposob.
  • Odpowiedz
@Torchlight jakie unikatowe funkcje? Teraz masz właśnie duży wybór. Ekran 90hz, może zwykły, 2.5d lub 3d? OLEDY, always on display, oświetlenie krawędziowe, regulacja głośności w ekranie, czytniki linii papilarnych... A to tylko ekran
  • Odpowiedz
@gonera: mój ojciec miał Motorolę tak jak na zdjęciu tylko model to był bodajże T180, ale wyglądał identycznie

pierwszy telefon w domu, starter tak-tak z tymi pingiwnami... to byli czasy
  • Odpowiedz
@gonera: Ja za gówniaka ok 2003-2005 zbierałem ulotki, chodziłem po komisach i projektowałem własne telefony na kartce w kratkę, nawet kilka miesiecy temu znalazłem jedną ze starych kartek, ehhh kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj: A takie unikatowe funkcje, że jak miałeś kolorowy ekran to mogłeś sobie wybrać jaki ma być żółty, zielony a może fioletowy. Jak ktoś nie pamięta tamtych czasów to może sobie gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz