Wpis z mikrobloga

@Lipathor: absolutnie! Trafiłem na ten komentarz zupełnym przypadkiem i uznałem że był nieodpowiedni. 4gjd zrobił fikołka bo jak widzisz nie zgłaszałem "atakuje mnie". Za to nie miał już problemu skasować mojej treści gdzie to samo słowo było użyte w cudzysłowiu i nie było skierowane do kogokolwiek. No cóż, to tylko jasno dowodzi, że nie ważne co zgłaszasz, ważne kogo. ¯\_(ツ)_/¯
@Lukardio: chyba żartujesz. 4gjd od pewnego czasu jest wyjątkowo stronniczy. Nie kasuje ewidentnych naruszeń wykręcając się takimi tłumaczeniami, że głowa mała. Oto przykład. Zgłosiłem treści naruszające konkretne przepisy prawa a on to odrzucił z uzasadnieniem:

Ta treść nie znajduje się w naszym serwisie. Zgłoś na Facebooku i daj znać jak będzie decyzja.


Czyli przez analogię nie będzie usuwać pedofilii odsyłając do firmy hostującej? No idiotyzm.

On odrzuca z premedytacją.
@ultraknur669: to że on często zachowuje się w ten sposób, to już inna sprawa. Nie bez powodu jest na mojej czarnej. Dzisiaj na jego komentarz trafiłem przypadkiem a tak się składa, że na iPadzie nie działa poprawnie czarna i pomimo blokady widać treści osoby zablokowanej. Nie mam w zwyczaju latać po profilach i zgłaszać, w przeciwnym razie zgłosiłbym ten komentarz już 4 dni temu gdy obrażał mnie.

DW: @Lipathor
@L3stko: masz jakiś kompleks na punkcie @steemm że łazisz za nim i zgłaszasz mu wpisy skierowane do kogoś innego?


@Lipathor: Oooooo LOOOOOL! Lipathor - najwiekszy ORMOwiec wykopu, rudy z duszy i umyslu, #!$%@? wszystkiego i kazdego 24/7 napisal, ze trzeba miec kompleksy zeby #!$%@?... xD Hahahah... Schizofrenia! :)
@Lipathor: Nie kolego, moze u ciebie pisanie lezy, ale tyle piszesz dziennie donosow, ze czegos cie to powinno nauczyc. Sugerujesz, ze ktos musi miec na punkcie kogos kompleks, zeby zglaszac jego wpisy... :) Czyzby to ta slynna lewicowa hipokryzja i tolerancja? No jak to tak, inni musza miec kompleksy, zeby zglaszac, a TY NIE? Daj spokoj... Ile w zeszlym tyg donosikow napisales? :)