Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: Podasz sklep w którym kupujesz "puste" kostki ;)? Chce zrobić sobie kostki do jednej gry (Runebound) aby używać ich zamiast żetonów którymi się podrzuca, dlatego poszukuje pustych kostek, najlepiej 4 ścienne ale 6 też będą spoko ;)
@Jaracz_Joint: Kolejna sprawa - zerknij czy ktoś na ali nie wprowadził twojego pomysłu. Sporo takich dodatków (K10, k20, k100 z motywem serca jako licznik hp widziałem i były bardzo spoko, jakieś customowe kości do warhamera itp.) po propozycji przez kupującego po prostu weszły do sprzedaży tam właśnie.
No i ofkors możesz zamówić blanka z wykonaniem za te kilka groszy drożej (zależy czy masz sprzęt na samodzielne dłubanie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@umiarkowany_ekstremista: dzięki za podsunięcie pomysłu że ktoś już mógł wpaść na mój pomysł ( )

Planowałem wydlubac I pomalowac ręcznie, nie musi być dokładnie byle było wiadomo jaka kość jaki żeton zastępuje - żetony nadal można trzymać przed sobą aby wiedzieć jaką pulą ataku się dysponuje.
to kiedy dostanę mój dodatek? :) Będziesz robić to liczydło binarne? :)


@boguslaw-de-cubalibre: jeśli chodzi o zestaw Kart Specjalnych, to tak jak pisałem na akcji crowdfundingowej: dostawa planowana jest w marcu.
Z liczydłem binarnym mam aktualnie reserach task, by dostarczyć to graczom w rozsądnej cenie. Gadam z różnymi majsterkowiczami etc. Myślę, że w przyszłym roku będę oferował taki gadżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavaDevMatt: zajebista giera, dużo ludzi z korpo się będzie jarało, ale błagam zróbcie jakiś porządny film promocyjny, bo tego to się oglądać nie da. Chaotyczny prawie nie pokazuje produktu, jacyś randonowi ludzie mówiący że gra ok, gdzie ledwo ich słychać, jakieś grafiki, ktoś coś gada w tle. Chaossss.
@innigri: myślałem by kiedyś zrobić nowy film promocyjny, ale gra i tak dobrze się sprzedaje, więc na razie mam inne priorytety. Projekt rozwijam praktycznie sam (oprócz ilustratorów na umowę o dzieło), więc niektóre rzeczy (jak np. film promocyjny) to taka prowizorka.