Wpis z mikrobloga

Elo mirki, jako że jestem dość zielony w kwestii damskich zegarków to proszę o radę. Różowa od jakiegoś czasu rozgląda się za zegarkiem, więc problem prezentu na święta rozwiązany ( ͡ ͜ʖ ͡). Szukam czegoś mega klasycznego na skórzanym pasku. Szybko przeleciałem przez ofertę sklepu internetowego w oczu rzuciły mi się następujące pozycje: Fossil ES3988, Skagen SKW2405, Michael Kors MK2740, Rosefield WSPR-W73. Wiadomo nic z górnej półki, bardziej sugerowałem się wyglądem. Jakie zegarki w podobnym stylu byście polecili. Budżet tak max 1000zł.
#watchboners #zegarki #zegarkiboners
  • 4
@Fifarafaaa: skagen są spoko. Bering są podobne. Casio ma ładne w linii damskiej, Timex również. Dobre opinie słyszałem także o Calvin Klein, i bylbym skłonny w to uwierzyć, bo ta marka, pomimo iż modowa, nie pozwala sobie na psucie swojego imienia byle jakimi produktami.
@Fifarafaaa: @nofink: dokładnie, przy takim budżecie możesz już kupić coś naprawdę fajnego - Certina, Tissot, Caravelle / Bulova, Adriatica, Davosa, Citizen, Doxa. Jest z czego wybierać, a wszystkie marki, które sam wymieniłeś, najlepiej omiń :)