Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwade4: jak nie spełniło twoich oczekiwań to miałeś opcje rezygnacji za darmo w pierwszych 14 dniach. Trzeba czytać na co się zgadzasz
@rtg_: jeszcze jedna kwestia, jestem chętny przez jeden miesiąc opłacać legitnie Premium, ponieważ wyjątkowo jestem bliski przekroczenia limitu na 20 tys zł na wymianę w danym miesiącu, ale nie ma takiej opcji albo rok albo wcale:(
No to pomyślałem, że wezmę plan Premium, wymienię trochę dolarów przekraczając 20 k PLN i z braku innej możliwości anuluję subskrypcję premium w ciągu 14 dni. Niestety Revolut informuje, że w takich przypadkach obciąży za
@rtg_: Jest to jakiś pomysł, ale jakbym miał pozostać z #revolut to jak interpretujesz te ich zapisy? Dodam że potrzebuję tych dolarów by kupić akcje na Revolucie, więc przelewanie potem z Aliora do Revoluta to dodatkowy czas:)
Też się wpakowałem w Premium. Za rezygnację chcą teraz 60zł. Nie sądzę, że mnie o tym informowali. Poza tym założyłem Premium, bo miała być dostępność zakupu złota do końca kwietnia. Minął kwiecień i maj i się nie pojawiła. Zmienili interfejs w aplikacji. Nie mogę teraz zarządzać zaplanowanymi działaniami. Srogo się zawiodłem na Revolucie.