Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odkryłem, że na wykopie jest typ co jeździ taksówką i próbuje wszystkim wmówić że wozi jakiś VIP-ów i zarabia więcej od nas. Sra się o dosłownie każdy wpis o uberze lub bolt bo hurr pracę zabierają durr. Nie wołam, ciekawe czy sam przyjdzie się spiąć. A na koniec napiszę, że taksówkarze to chamy i trepy, dziś moja koleżanka musiała grozić policją żeby wysiąść z taxi po tym jak Janusz zaczął jej opowiadać jak by ją ruchał. #uber #bekazpodludzi
  • 27
dziś moja koleżanka musiała grozić policją żeby wysiąść z taxi po tym jak Janusz zaczął jej opowiadać jak by ją ruchał


@zielonzielon: Ale ostatnio prawaki na głównej miały spinę, bo chyba w Finlandii są specjalne taksówki dla kobiet, w których mogą się czuć bezpiecznie. Moim dwóm koleżankom też zdarzyła się podobna sytuacja. No ale jak widać, na co to komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielonzielon: Nie mam dobrego zdania o taksówkarzach:

- Widać, że studenci wrócili do miasta, wszystko zakorkowane, ciekawe, skąd oni mają na to pieniądze?

- Wie Pan, niektórzy studenci pracują

- No studentki to na pewno hehe

Już nie mówiąc o ich magicznych "skrótach" byleby tylko nabić jeszcze kilka złotych do kursu. A Uberem nie dość, że taniej, to jeszcze czasem szybciej i często o wiele bardziej kulturalnie
@damw: @rpiro: Ta to ten cierp xD kiedyś napisałem że jechałem ze zlotowa, który specjalnie pojechał dłuższą trasa i potem sam sobie zaokrąglił kwotę do wyższej xD to ten się zaczął sapać że hurr durr dobrze, że on jeździ z klientami PREMIUM BIZNESOWYMI więc nie ma problemów jak kogoś próbuje #!$%@? z hajsu bo ich stać xD (w sensie napisał, że nie ma problemów z takimi klientami, że zwracają na