Wpis z mikrobloga

Jest sprawa. Mój zajebisty pen nagle zrobiłem się penem tylko do odczytu i nie mogę z nim nic zrobić.
Przeleciałem każdą poradę w necie jaką znalazłem i nic nie pomogło. Nie mogę nawet otworzyć zawartości pena. Co ciekawe tv samsung go widzi i odtwarza.

Ma ktoś może takie cudo i poratuje skanem paragonu? Ja swój gdzieś posiałem :(
Tam gdzie zwykle trzymam paragony znalazłem nawet na deskę klozetową ale tego co potrzebuję nie mam.

#lexar #pc #pcmasterrace #fotografia (często kupowany przez fotografów) może #it

Lexar P20 Jumpdrive 32GB
Pobierz Czarny_Klakier - Jest sprawa. Mój zajebisty pen nagle zrobiłem się penem tylko do odc...
źródło: comment_2ZmMYR1pczTHeWhS1aCRaHN6byoazCKq.jpg
  • 14
@Czarny_Klakier: Wejdź w Zarządzanie Dyskami w Windowsie (jeśli używasz) i jesli tam tego Pena widać, to usuń z niego wolumin i utwórz nowy. Sformatuje się, ale tak kilka razy ratowałem już karty SD i peny. Miałem tak właśnie z jednym penem, jak go telewizor przemielił na swój sposób, by nagrywać programy, ta metoda zadziałała.
@Czarny_Klakier: pendrive to cos co często się psuje

możesz się bawić na różne sposoby, od Wymuszenia formatowania do prób zmiany systemu plików, ale on będzie nawalal

niemalże pewne, że to uszkodzenie fizyczne i tylko się będziesz z tym męczył

kup nowy lub idź w stronę chmur jak Dropbox

przy okazji, kupuj przez neta to problem z brakiem paragonu zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanHagrid: najgorsze, że go kupowałem przez neta ale za cholerę nie mogę znaleźć po nim śladu. Możliwe, że na allegro. Niestety w historii transakcji go nie ma bo samo allegro pokazuje tylko do 3 stron. W mailach też nic nie mam takiego :(