Wpis z mikrobloga

Patrząc na to jakie ludzie mają już składy na tym etapie gry, to nie do końca widzę sens robienia tych SBC rozbudowy. Dla wielu graczy jedyne karty, które okażą się upgradem to ikony + Messi, CR, Neymar i Mbappe. A jeśli wjedzie jeszcze SBC o gracza 82-87 to dopiero będzie konkretny scam xD Wśród kart o takim overallu jest ledwie kilka wartych więcej niż 50k.
#fut
  • 10
@MellaIsMoney: Jakby rynek nie był tak #!$%@? jak obecnie to by miało sens to SBC. A tak to nie ma co się bawić w układanie puzzli, tylko kupować daną kartę.
@iti1986: No, ja też bym Mbappe lub Neymarem nie pogardził, ale nie planuję grindować tego SBC xD
@prodigi: To znaczy pewnie znajdzie się jakaś tam liczba casuali, co skorzysta w jakiś sensowny sposób na tym SBC. Ale większość w
@Wojtini1996: To jeszcze jakiś sens ma, ale pytanie czy przy SBC kosztującym ok. 10k będzie się to na dłuższą metę opłacało czy jednak taniej wyjdzie kupić zawodników z rynku. A druga sprawa, że SBC o ikonę baby to też scam, choć zdecydowanie bardziej kuszący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojtini1996: Wiem, wiem o co Ci chodzi. Ale nie wiadomo, która opcja jest korzystniejsza finansowo:
a) sprzedać karty, które byś wykorzystał w SBC rozbudowy i za zysk zrobić SBC o ikonę
b) przemielić karty w SBC rozbudowy i z tego co dropnie zrobić SBC o ikonę
Na pewno druga opcja to więcej funu i jeśli zdecydujesz się na rozbudowę Ligue 1 to szansa na Neymara i Mbappe ( ͡° ͜