Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1496
@Wojciech_Skupien: Filip jak zwykle zdziwiony. Po raz kolejny wysmial problem innych, a potem zdziwiony, że wkurzeni ludzi nie znają granic i pojechali po tym co może zabolec najbardziej. Może wreszcie się nauczy, aby najpierw pomyśleć czy warto coś wysmiac.
  • Odpowiedz
@Luk1N: 99% komentarzy jak nie więcej odnosiło się do jego zachowania na antenie. Specjalnie patrzyłem, bo byłem pewien, że odpowiedź będzie taka.

Obrzydliwe, że typ znów kłamie i używa śmierci dziecka.
  • Odpowiedz
@Wojciech_Skupien:
Typowy Chajzer. Najgorsze jest to że niby tylko odnosi sie do sytuacji, ale tak naprawdę znowu używa śmierci swojego dziecka żeby odwrócić uwagę od swojego c*ujowego zachowania.
  • Odpowiedz
Po raz kolejny wysmial problem innych, a potem zdziwiony, że wkurzeni ludzi nie znają granic


@Luk1N: No ja się dziwię, że można być tak złym żeby komuś przypominać śmierć dziecka. Zwierzęta a nie ludzie.
  • Odpowiedz
@Arkil: nie chce mi się szukać ale ktoś wczoraj wypunktował z czego śmiał się już chajzer. Masz rację to #!$%@?ństwo szydzić ze śmierci jego syna ale on sam jest hipokrytą i nie powinien się dziwić, że jak przekracza granice to internet też przekracza. Normalni tu nie siedzą
@postacie: mógł usuwać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyrelworelowany: Widzę poziom Filipa trzymasz. Spoko, zmarł mi tata. Jak tylko wysmieje kogoś chorobę w tv (albo w innym medium ogólnodostępnym), to masz pełne prawo pojechać po moim ojcu.
Jeśli dla ciebie czyjeś choroby to "jakiś tam powód" to na pewno znajdziesz pracę w tvn, tam takie ameby umysłowe są przyjmowane.
  • Odpowiedz