Wpis z mikrobloga

Zdarzyło Wam się lecieć samolotem który nie był opóźniony? Latam regularnie od kilku lat, kilkadziesiąt lotów za mną i nigdy #!$%@? samolot nie odleciał o czasie, nigdy... Najgorzej wypada #lot i #lufthansa, jedyny samolot który odleciał w miarę o czasie to jak raz leciałem #ryanair. Przecież to jest #!$%@? jakiś dramat, nic nie da się zaplanować, wygląda na to że przez opóźnienie pociąg mi #!$%@? i czeka mnie noc na dworcu. #zalesie #samoloty
  • 24
@Andczej zazdroszczę. Obiecuję sobie za każdym razem ze nie będę się #!$%@? i zawsze to samo. Pierdylion obostrzeń, cuda na kiju, powyliczane wszystko co do minuty, a opóźnienia gorsze niż w MPK Wrocław. Nie wiem już w sumie jak planować delegację żeby to miało ręce i nogi.
@Andczej wychodzi na to że mam szczęście. Ostatnie kilka lotów to od 50minut do 2h opóźnienia. Ostatnie czyli około 10 ostatnich lotów, wcześniej nie #!$%@? się tak na to bo latałem w takie miejsca że opóźnienie nie robiło mi różnicy, czyt. Hotel przy lotnisku albo lot do miasta gdzie mieszkam.
@Andczej o 21:56 mam pociąg z lotniska na zachodnią, jak na ten nie zdążę to pół biedy bo godzina koczowania, ale ostatnio ledwo zdążyłem nawet na ten godzinę później
@KD30: LO319 wylądował z opóźnieniem 29 min, więc jeśli nic się nie stanie i dostaniecie slota to te lekko powinien zejść poniżej 30 minut bo i tak w rozkładzie jest założenie na około + 15 minut
@Andczej ja jestem mega wrażliwy na punkcie spóźnień i jak coś jest #!$%@? na daną godzinę to na tą godzinę na być :D walczę z tym, nawet u psychologa, minuta spóźnienia potrafi mi #!$%@? dzień. A teraz reszta transportu może mi się nie spiąć i jeszcze bardziej się #!$%@?