Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, niedługo będę przeprowadzał się ze wsi do dużego miasta bo czuję, że marnuje swoje najlepsze lata życia na nic nie robieniu.

Moim celem jest wypełnienie reszty dnia jakimiś zajęciami i ciekawymi pasjami bo w sumie nigdy nie było mnie na to stać, jedyne pasje jakie miałem to rower i siłownia.

I jestem trochę zagubiony bo nie wiem ... Co ciekawego mozna robić w takim dużym mieście? Chciałbym mieć jakieś ciekawe zajęcie gdzie dodatkowo będzie kontakt z ludźmi bo pracuje jako programista i nie mam znajomych w tym mieście. No i właśnie mam opory bo będę musiał sam się wybrać i przelałamac. Jakieś szkoły tańca i inne tego typu rzeczy odpadają bo nie mam partnerki i nie zanosi sie, żebym miał i zawsze wkurzalo mnie że w takie miejsca trzeba chodzić z partnerką bo każdy z kimś jest, ale nie w tym rzecz. Chciałbym dołączyć sam nie wiem gdzie - czy to jakies planszówki, gra na instrumencie, sport zespołowy, wspólnota, nauka języka obcego, śpiew, wolontariat - chodzi mi o takie miejsce, gdzie będę mógł wbić sam z ulicy i mnie przyjmą i nie będę się krzywo patrzyć że nikogo nie znam. Najlepiej takie miejsca gdzie leży okazji będę mógł kogoś poznać - nie żadne seksy tylko znajomi, ciekawi ludzie ogólnie. Dlatego piszcie co ciekawego, jakie pasje można robić w takim Kraków, Warszawa, Wrocław itd

Tagi dla atencji: #miasto #pasja #krakow #warszawa #programowanie #korposwiat #przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania w przerwach od siłowni możesz jeździć na rowerze po mieście i okolicach ( )
Generalnie w Krakowie tylko wyobraźnia ogranicza.

P.S. Na zajęcia taneczne nie zawsze trzeba chodzić z partnerką, są grupy ze zmianą partnerów a na pewno też są dla singli.