Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie myślałem, że kiedyś będę musiał pisał jako mirko anonim ale jak widać na wszystko jest pora ( ͡° ʖ̯ ͡°).

29 lat, mam żonę, jesteśmy małżeństwem od dwóch lat. Kocham ją, lubię z nią spędzać czas, opiekować się nią. Problem jest jeden - nie pociąga mnie. W sensie.. ostatnio żadna kobieta mnie nie pociąga. Od roku jeżeli dochodzi do seksu to tylko po alkoholu i to zazwyczaj ona inicjuje zbliżenie. Mam z tym cholerny problem, wiedziałem, że jestem bi ale ostatnio nie podnieca mnie seks z kobietą. Co robić? Psycholog? Seksuolog? Od razu piszę, że zdrada nie wchodzi w grę, to nie jest w moim stylu. Dzięki za wszystkie rady.

#zwiazki #zalesie #bi #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
OP: @Lunait: Najpierw zdecydowanie psycholog bądź seksuolog - nie jestem w stanie teraz poprowadzić takiej rozmowy z żoną bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać nawet. Spieprze to na bank.
@raz-dwa-trzyy: Mam zamiar to zrobić, jestem na lekach psychotropowych od dawna ale nie wierzę, że są w stanie "zmienić" orientację.
@zosiasamosia1: wut? Serio potraktowałaś to jako zarzutkę?
@josedra52: @Wiesniak_1: śmieszki heheszki ale boję się